Сб, 18 травня 2024
07:56

10 медалей вибороли дзюдоїсти Дніпропетровщини на Кубку України

|«« «« »» »»|

2 травня в Києві визначилися найсильніші дзюдоїсти та дзюдоїстки в ході одного з найважливіших національних стартів року Кубку України 2024.

Змагання зібрали близько 300 учасників. На кону були не тільки нагороди, а й право виїздити потім в складі збірної України на міжнародні старти.

Збірна Дніпропетровської області виборола 10 медалей, з них 5 - найвищого ґатунку.

-78 кг Човгун Катерина.

В кроці від нагороди, а саме на п'ятих місцях, на Кубку України фінішували семеро спортсменів: Кім Сергій, Джафаров Хасіл, Іщенко Микита, Зубов Дмитро, Фесенко Олег, Терлецька Ольга, Толмачова Юлія.

З такими результатами збірна Дніпропетровщини зайняла друге місце загальнокомандного заліку, пропустивши поперед себе лише команду Києва.

Проте в медальному заліку жінок наша команда зайняла перше місце, виборовши 4 золота (на 2 золота більше, аніж у головних конкуренток киянок), 1 срібло й 1 бронзу. Відео фінального блоку змагань можна переглянути на офіційному Youtube - каналі Федерації дзюдо України за посиланням.