Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1841 з 1881 ПершаПерша ... 841134117411791183118321833183418351836183718381839184018411842184318441845184618471848184918501851 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 37603, показано з 36 801 по 36 820.

Тема: Мой Look на сегодня: отзывы, советы, обмен мнениями

  1. #36801
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    31 097

    Типово

    а мне нравится такая стилистика, под рваные джинсы,
    кожаные куртки с эффектом состаренности, такой себе обувный винтаж).

    мы тут недавно беседу об очках-оправах вели, хочу порекомендовать чехлы ручной
    работы на очки, кожа, разная фактура и цвет, брала несколько - очень классная работа,
    фурнитура - магнитная защелка, очень мягко и эффекивно держит

    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post38569368

  2. #36802
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 603

    Типово

    Strv ось такий? https://shop.tefal.ua/parogeneratort...CABEgJg5vD_BwE чи інша модель? І вистачає потужності?
    Теж хочу замінити свій керхер, 12 років відробив і досі живий, але ж бандура завелика і вже втомлена)
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  3. #36803
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 603

    Типово

    Мені не подобається ефект забруднення, в нас цього не розуміють, в більшості, як і потерті «носи» чобіт)
    Я навіть покрасила носи прадовських чоботів, бо вже заіпалася відповідати на запитання і причітання))))
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  4. #36804
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 195

    Типово

    Цитата Допис від strv Переглянути допис
    Я не очень поняла вопрос. В смысле, какой уровень нужен для вступления?
    Или что вы имеете в виду?
    да-да,я непонятно написала. Имелся в ввиду минимально-необходимый уровень (В,С по номерам) для поступления ребенка в австрийский вуз.

    У меня много детей, и им всем нужно разное)). Я иногда просто забываю, что собеседники мои мысли не читают).

  5. #36805
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    36 016

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Strv ось такий? https://shop.tefal.ua/parogeneratort...CABEgJg5vD_BwE чи інша модель? І вистачає потужності?
    Теж хочу замінити свій керхер, 12 років відробив і досі живий, але ж бандура завелика і вже втомлена)
    Не, не он.
    Такого точно я не нашла (смотрела комфи и на розетке). Но вот максимально близкий к нему https://comfy.ua/ua/utjug-s-parogene...-sv6111e1.html
    Это более ранняя модель, там цифры на капельку меньше везде, но вряд ли разница на практике какая-то разительная.

  6. #36806
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    36 016

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    да-да,я непонятно написала. Имелся в ввиду минимально-необходимый уровень (В,С по номерам) для поступления ребенка в австрийский вуз.

    У меня много детей, и им всем нужно разное)). Я иногда просто забываю, что собеседники мои мысли не читают).
    )) Поняла.
    Типично нужен В2 на вступление, но всегда лучше уточнять. В зависимости от специальности иногда даже английского может быть достаточно.
    Нужно смотреть требования на конкретный факультет, а лучше написать им имейл, как вариант и спросить что именно они требуют.
    В2 это как средняя температура по больнице))

  7. #36807
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 195

    Типово

    Цитата Допис від strv Переглянути допис
    )) Поняла.
    Типично нужен В2 на вступление

    В2 это как средняя температура по больнице))
    Ясно.Спасибо. Пздц, конечно ). Но у нас есть три года.
    а лучше написать им имейл, как вариант и спросить что именно они требуют.
    ага, услышала.

  8. #36808
    Аватар для Lana172
    Реєстрація
    27 жовтень 2014
    Дописів
    35 603

    Типово

    Цитата Допис від strv Переглянути допис
    Не, не он.
    Такого точно я не нашла (смотрела комфи и на розетке). Но вот максимально близкий к нему https://comfy.ua/ua/utjug-s-parogene...-sv6111e1.html
    Это более ранняя модель, там цифры на капельку меньше везде, но вряд ли разница на практике какая-то разительная.
    Зрозуміло, дяка, вивчу це питання)

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ясно.Спасибо. Пздц, конечно ). Но у нас есть три года.
    ага, услышала.
    Якщо є хороший репетитор англійської маякни пліз у лічку, по біології та хімії також шукаю)
    Никогда не считай себя не таким, каким тебя не считают другие, и тогда другие не сочтут тебя не таким, каким ты хотел бы им казаться.(С)

  9. #36809
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 195

    Типово

    Цитата Допис від Lana172 Переглянути допис
    Якщо є хороший репетитор англійської маякни пліз у лічку, по біології та хімії також шукаю)
    Є по англ. Дійсно роскошна. Але зараз вона тільки онлайн.Живі онлайн уроки невеличкою групою, я бачу величезний результат.

    Але там не про граматику та правописання, простигоспаді,там, в першу чергу, про володіння усною мовою з її особливостями та усілякими фразеологізмами. Про розуміння англійського співбеседника, вміння висловити думку щоб тебе зрозуміли та про великий словниковий запас.Треба? Пиши у особисті.

    Соня вчить та дрючить Аріну - допомагає їй з шкільною англійською.

    Хімія та біологія це я, преподів не підскажу. Але,дякувати Богу, дуже пощастило і з викладачами в цьому році. Що у 67, що у Планеті.
    Тобто ми працюємо з ними гуртом. Вони дають, я додаю, розгортую та розжовую. Репетиторів по цих предметах моїм не треба.
    Востаннє редагував ~ Электра ~: 05.04.2024 о 23:10

  10. #36810
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 702

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Є по англ. Дійсно роскошна. Але зараз вона тільки онлайн.Живі онлайн уроки невеличкою групою, я бачу величезний результат.

    Але там не про граматику та правописання, простигоспаді,там, в першу чергу, про володіння усною мовою з її особливостями та усілякими фразеологізмами. Про розуміння англійського співбеседника, вміння висловити думку щоб тебе зрозуміли та про великий словниковий запас.Треба? Пиши у особисті.

    Соня вчить та дрючить Аріну - допомагає їй з шкільною англійською.

    Хімія та біологія це я, преподів не підскажу. Але,дякувати Богу, дуже пощастило і з викладачами в цьому році. Що у 67, що у Планеті.
    Тобто ми працюємо з ними гуртом. Вони дають, я додаю, розгортую та розжовую. Репетиторів по цих предметах моїм не треба.
    А й мені напишіть, будь ласка

  11. #36811
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 195

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    А й мені напишіть, будь ласка
    Звісно). Написала в особисті.

  12. #36812
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    36 016

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ясно.Спасибо. Пздц, конечно ). Но у нас есть три года.
    Не переживайте, 3 года - это очень реально.
    Я освоила язык до этого уровня за 2 года. Так я взрослый человек, детям ещё быстрее заходит
    Если начинать сейчас, то за 3 года свободно говорил будет

  13. #36813
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 702

    Типово

    Цитата Допис від strv Переглянути допис
    Не переживайте, 3 года - это очень реально.
    Я освоила язык до этого уровня за 2 года. Так я взрослый человек, детям ещё быстрее заходит
    Если начинать сейчас, то за 3 года свободно говорил будет
    Про свободно говорить я не впевнена.
    Дівчинка не в середовищі, на відміну від тебе.
    Але для проходження тесту на рівень 3 роки регулярних занять достатньо, тут згодна.

  14. #36814
    Аватар для strv
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Дописів
    36 016

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Про свободно говорить я не впевнена.
    Дівчинка не в середовищі, на відміну від тебе.
    Але для проходження тесту на рівень 3 роки регулярних занять достатньо, тут згодна.
    Это, конечно, не самая подходящая тема для подобных разговоров, но расскажу про себя: в школе я заинтересованно занималась английским, потом по самоучителю (были такие книги тогда ), также на это время пришлось несколько контактов с носителями (не выезжая из страны) и вуаля, я говорила на англ вполне свободно. В 17 уже подрабатывала в агенстве международных знакомств в качестве переводчика))
    Я не хвастаюсь, а веду к тому, что такой возраст максимально восприимчивый к изучению языков. По сути, они сами липнут при некотором усердии и мотивации.
    Если учить курсом и найти носителей онлайн хотя бы пару раз в неделю, ребёнок (подросток) заговорит легко.
    Как говорится, могу утверждать исходя из своего опыта.

  15. #36815
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 702

    Типово

    Цитата Допис від strv Переглянути допис
    Это, конечно, не самая подходящая тема для подобных разговоров, но расскажу про себя: в школе я заинтересованно занималась английским, потом по самоучителю (были такие книги тогда ), также на это время пришлось несколько контактов с носителями (не выезжая из страны) и вуаля, я говорила на англ вполне свободно. В 17 уже подрабатывала в агенстве международных знакомств в качестве переводчика))
    Я не хвастаюсь, а веду к тому, что такой возраст максимально восприимчивый к изучению языков. По сути, они сами липнут при некотором усердии и мотивации.
    Если учить курсом и найти носителей онлайн хотя бы пару раз в неделю, ребёнок (подросток) заговорит легко.
    Как говорится, могу утверждать исходя из своего опыта.
    Є нюанси в словах "заинтересовано", "усердии и мотивации"))
    Що до віку повністю згодна. Але тут і дитині, і батькам прийдеться добре попрацювати, починаючи з пошуку викладача.

    А з приводу англійської, для нас може бути непомітним, але ця мова теж нас оточує. Навіть в моєму юному віці, не кажучи про зараз. Є помітна тенденція, сучасні діти без додаткових занять починають спілкуватися англійською набагато краще ніж ми в свій час з репетиторами. Причини відомі.
    Звісно що всі люди різні, мені з твого повідомлення не сильно зайшло слово 'свободно"))
    Як Ітого: починати треба, якщо налаштовані на результат, і вже зараз (ну або в кінці літа)
    Я категорично за те, що дітям влітку треба відпочивати хоча б місяць))

  16. #36816
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 195

    Типово

    Немецкий нужен будет сыну, там усердием не очень пахнет пока. Малой.
    Старшая дочь англ. Она как раз хочет и учить, и развивать.
    Мелкую пока вообще не трогаю, считаю до опред.возраста это бесполезным занятием.

    Если бы школьная программа была людская, не нужны были бы и репетиторы. Скажите, зачем в 3 классе заучивать такое? https://ibb.co/kMkDfCm

    Они еще по украинскому не учили все эти особы и займенники, тем более прилегающие). Зачем эта каша в голове из терминов? Ведь так просто я, ты, вы, мой, твой и т.п.

    Альтер, так, згодна. Влітку діти відпочивають від навчання. Я дуже за те, що всьому свій час. Планувала на літо мовні табори ще у 2022, але почалася біда...

  17. #36817
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 702

    Типово

    Це вам здається що просто)) а треба знати як ці займенники англійською, німецькою, китайською, в залежності яку мову вчиш.
    Я може Вас здивую, але є і дорослі, які плутають він і вона, ми і ви)) цей і той))
    Особливо якщо ця мова вас не оточує.
    А як ви запропонували б вивчати? Як приклад, почали вивчати ту ж німецьку. Я, наприклад, взагалі не знаю як сказати Ти.

    Пригадала, одна дівчина вже давнос живе в Туреччині, все на слух запам'ятовує, не вчила граматики і відповідно займенників, які в турецькій чипляються на кінець слова. Вона знає тільки закінчення займенника Я, вийшла і кричить на собаку, змішуючи обидві мови: отже я сволота, я все сміття по городу розтаскала)))

  18. #36818
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 195

    Типово

    В 3 классе заучивать терминологию про прилегающие займенники))? Еще касаемо чужого языка. Они это еще не в состоянии понять, им становится нудно...а это самое плохое.
    Они эту терминологию еще на украинском не учили, я ж писала.

    Я не преподаватель иностранного языка,но понимаю что есть разные методики , какие-тот хорошие, какие-то не очень. У меня просто опыт детворы перед глазами - что работает, а что нет. Ребёнок это не уменьшенная копия взрослого, это совсем иная физиология мозга.

    Работает, когда детей сначала учат говорить и понимать. Фразами,картинками, постоянно вводя новые слова. Я - это ай, ты - это ю....

    И только потом, когда дети уже понимают и говорят, когда они доросли до понимания грамматики (в т.ч. и физиологически доросли), им начинают вводить терминологию.

    Мы и в родном языке наслаиваем грамматику на уже имеющуюся речь, кстати.
    Востаннє редагував ~ Электра ~: 06.04.2024 о 12:29

  19. #36819
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 702

    Типово

    Ну це вже про метод викладання, хтось подає інформацію нудним академічним стилем, хтось готує цілі вистави, щоб дітям було цікаво та йшли на наступний урок з бажанням.
    Так, методика викладання дітям дуууже відрізняється від викладання дорослим.
    Це ще треба хист мати, викладати саме дітям цікаво і мотивуючи

  20. #36820
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    48 195

    Типово

    Ага. Я б точно не змогла викладати дітям )), навіть якщо б мене навчили як саме їх треба вчити.

Сторінка 1841 з 1881 ПершаПерша ... 841134117411791183118321833183418351836183718381839184018411842184318441845184618471848184918501851 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті