Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 291 з 294 ПершаПерша ... 191241281282283284285286287288289290291292293294 ОстанняОстання
Всього знайдено 5875, показано з 5 801 по 5 820.

Тема: Готовим со Светой52. Рецепты в первом и втором посте

  1. #5801

    Реєстрація
    28 грудень 2007
    Дописів
    1 260

    Типово

    Добрый вечер. Может по миксерам еще подскажите? Пользуеться старшая дочь обычно, но сгорел гад такой, всего 19 год. было, на свадьбу подарен, теперь мучаюсь с выбором. Спасибо

  2. #5802
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 447

    Типово

    Цитата Допис від TET Переглянути допис
    Добрый вечер. Может по миксерам еще подскажите? Пользуеться старшая дочь обычно, но сгорел гад такой, всего 19 год. было, на свадьбу подарен, теперь мучаюсь с выбором. Спасибо
    Здравствуйте! Увы, миксеры не очень моя тема. У меня уже много лет миксер Зелмер, пока устраивает на мои потребности.
    Пусть дочь сначала определится, какой именно ей нужен - обычный с венчиками в руках держать или такой же с поворотной чашей. Ну и насадки у них бывают разные. Тут только личные предпочтения в зависимости от требований к миксеру.
    И еще скажу, что мощность миксера это не самая важная величина. У меня давно был миксер какой-то ноунейм с мощностью 180 Вт. Он работал как зверь! Белки за минуту в пики сбивал! А вот венчиком блендера Браун с 600 Вт я эти же белки колотила минут 5.
    Оказывается, роль играет еще и скорость вращения венчиков, но это нигде не указывается.
    И если в приоритете сбивание белков, то венчики лучше не прутковые, а из полосок стали.
    Больше подсказать ничего не могу.

  3. #5803

    Реєстрація
    28 грудень 2007
    Дописів
    1 260

    Типово

    Цитата Допис від Света52 Переглянути допис
    Здравствуйте! Увы, миксеры не очень моя тема. У меня уже много лет миксер Зелмер, пока устраивает на мои потребности.
    Пусть дочь сначала определится, какой именно ей нужен - обычный с венчиками в руках держать или такой же с поворотной чашей. Ну и насадки у них бывают разные. Тут только личные предпочтения в зависимости от требований к миксеру.
    И еще скажу, что мощность миксера это не самая важная величина. У меня давно был миксер какой-то ноунейм с мощностью 180 Вт. Он работал как зверь! Белки за минуту в пики сбивал! А вот венчиком блендера Браун с 600 Вт я эти же белки колотила минут 5.
    Оказывается, роль играет еще и скорость вращения венчиков, но это нигде не указывается.
    И если в приоритете сбивание белков, то венчики лучше не прутковые, а из полосок стали.
    Больше подсказать ничего не могу.
    Спасибо.

  4. #5804
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 447

    Типово

    ХІНКАЛ КАВКАЗСЬКИЙ



    Тісто як на вареники/пельмені - 200-300 г

    Фарш яловичий/баранячий (можна свинячий) - 300-400 г

    Цибуля - 1-2 шт.

    Олія для смаження

    Спочатку зробіть тісто, його треба зовсім трошки. Можна заздалегідь кусок тіста відрізати від тіста для пельменів чи вареників і заморозити. А можна нашвидкуруч зробити заварене окропом.

    На сковорідці піджарити на олії дрібнопорізану цибулю до золотавого коліру. Додати туди фарш, подавити його на мілкі грудочки і обжарювати на середньому вогні до готовності.

    В широку каструлю налити води, посолити, довести до кипіння.

    Поки вода закипає (а фарш готується), відрізати кусочок тіста, розкачати його в тонку ковбаску. Так все тісто підготувати.

    Вода закипіла, і ми прямо у воду починаємо ножицями різати ковбаску з тіста під кутом, відрізаючи тоненьку смужку.

    А можна заздалегідь нарізати.

    В каструлі помішали, щоб не прилипло, і так нарізали все тісто.

    Варяться кусочки тіста недовго, як макарони. З води вийняти шумовкою, додати трохи масла.

    На тарілку положіть зварене тісто, зверху фарш (ну як макарони Болоньезе). Все, страва готова! Смачного!


    Це не хінкалі ! Це називається хінкал ! Готують таке народи північного Кавказу, аварці, дагестанці, уйгури тощо.

    Автентичний хінкал виглядає дещо інакше. М*ясо варять великими шматами, потім розбирають його на менші кусочки.

    Сам хінкал це товстеньке тісто, нарізане ромбиками і зварене. Подають на великому блюді з одного боку хінкал, з другого боку м*ясо. Готують соус зі сметани+зелень+сіль+часник, іноді ще додатково дають томатний соус. Їдять так - кусочок тіста рукою вмокають в соус, з*їдають, в кінці м*ясо. Деякі народи ще на блюдо ложуть варену картоплю цілою. Тут вже як заманеться.

    Я побачила ролік в ютубі з такою собі лайт версією хінкала. За півгодини зробила і ми пообідали, нам було дуже смачно!

    Звісно, таких страв з тістом/макаронами та м*ясом у різних видах багато в кожній кухні світу. Але ж це дійсно ситно і смачно!

  5. #5805

    Реєстрація
    25 березень 2023
    Дописів
    22

    Типово

    Яка краса і смакота! Кавказьку кухню обожнюю, але такого рецепта не знала. Дякую, Світлано). Буде нам вечеря

  6. #5806

    Реєстрація
    10 листопад 2012
    Дописів
    604

    Типово

    Светлана, доброго вечера! Я к Вам за советом. Меня тут угостили карпатской брынзой, которая кусками и дико соленая, может быть у Вас есть идеи, куда ее можно использовать?

  7. #5807
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від vicitorya Переглянути допис
    Светлана, доброго вечера! Я к Вам за советом. Меня тут угостили карпатской брынзой, которая кусками и дико соленая, может быть у Вас есть идеи, куда ее можно использовать?
    попробую вариант предложить. Купить пакет обычной сыворотки и погрузить туда брынзу, часть соли уйдет в сыворотку

    ну или понемногу добавлять в салаты, мешать с несолеными сырами и использовать для начинок сырных пирогов, хычинов, хачапурей и т.д.

    Но, может Света что-то подскажет еще. Мне самой интересны еще варианты. Мало ли...

    Света, просю пардону, что влезла в тему...

  8. #5808
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 961

    Типово

    Цитата Допис від vicitorya Переглянути допис
    Светлана, доброго вечера! Я к Вам за советом. Меня тут угостили карпатской брынзой, которая кусками и дико соленая, может быть у Вас есть идеи, куда ее можно использовать?
    Сухувата, солона, з яскравим ароматом вівці-кози)? Така: https://www.cheesemandry.com/shop/brynza-lyuta/

  9. #5809
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 961

    Типово

    А я чого зайшла). Світлано Міколаївно, я з черговою подякою. Пиріг яблучний зі кремом. Ну дууууууже смачно, крем цей - бомба там. Але в мене традиційна шарлотка під ним.
    Перед духовкою:


    Готовий:
    Востаннє редагував ~ Электра ~: 29.11.2023 о 21:42

  10. #5810
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 447

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    попробую вариант предложить. Купить пакет обычной сыворотки и погрузить туда брынзу, часть соли уйдет в сыворотку

    ну или понемногу добавлять в салаты, мешать с несолеными сырами и использовать для начинок сырных пирогов, хычинов, хачапурей и т.д.

    Но, может Света что-то подскажет еще. Мне самой интересны еще варианты. Мало ли...

    Света, просю пардону, что влезла в тему...
    Женя, ты всегда кстати пишешь, не выдумывай на себя, спасибо.
    Я бы точно так поступила, именно в сыворотку и пусть вымокнет соль.
    Все варианты Женины имеют место быть.
    Еще могу добавить - плацинды с картошка+брынза. Картошку-толченку варить несоленую, брынза все поправит.
    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post38619438

  11. #5811
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 447

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    А я чого зайшла). Світлано Міколаївно, я з черговою подякою. Пиріг яблучний зі кремом. Ну дууууууже смачно, крем цей - бомба там. Але в мене традиційна шарлотка під ним.
    Перед духовкою:


    Готовий:
    ААА, красота!!! Я ж говорила, что крем бомбезный! Им можно украсить любую выпечку. Можно в него добавить цедру лимона/апельсина или любой ароматизатор, подцветить красителем - и простор для фантазии безграничный.

  12. #5812
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від Света52 Переглянути допис
    Женя, ты всегда кстати пишешь, не выдумывай на себя, спасибо.
    Я бы точно так поступила, именно в сыворотку и пусть вымокнет соль.
    Все варианты Женины имеют место быть.
    Еще могу добавить - плацинды с картошка+брынза. Картошку-толченку варить несоленую, брынза все поправит.
    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post38619438
    ото ж я чего про хычины и вспомнила. Там в начинке тоже сыр с картошкой. Кстати, лет 6-7 их не готовила! Надо исправиться!

  13. #5813

    Реєстрація
    10 листопад 2012
    Дописів
    604

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Сухувата, солона, з яскравим ароматом вівці-кози)? Така: https://www.cheesemandry.com/shop/brynza-lyuta/
    Саме така, дійсно люта))) і дуже специфічна. Прям не знаю куди її "сплавити" у яку "смакоту")))

  14. #5814

    Реєстрація
    10 листопад 2012
    Дописів
    604

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    попробую вариант предложить. Купить пакет обычной сыворотки и погрузить туда брынзу, часть соли уйдет в сыворотку

    ну или понемногу добавлять в салаты, мешать с несолеными сырами и использовать для начинок сырных пирогов, хычинов, хачапурей и т.д.

    Но, может Света что-то подскажет еще. Мне самой интересны еще варианты. Мало ли...

    Света, просю пардону, что влезла в тему...
    Спасибо за дельный совет, попробую, но да скорее всего надо с чем-то мешать, лаже после вымачивания очень уж специфический продукт.

  15. #5815

    Реєстрація
    10 листопад 2012
    Дописів
    604

    Типово

    Цитата Допис від Света52 Переглянути допис
    Женя, ты всегда кстати пишешь, не выдумывай на себя, спасибо.
    Я бы точно так поступила, именно в сыворотку и пусть вымокнет соль.
    Все варианты Женины имеют место быть.
    Еще могу добавить - плацинды с картошка+брынза. Картошку-толченку варить несоленую, брынза все поправит.
    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post38619438
    Ух ты, спасибо за такой рецепт, очень интересное тесто с минералкой. Я помню меня угощали такими вот лепешками с тыквой, вкуснота. Завтра попробую утилизировать эту брынзу в таком варианте, уж очень тесто у Вас классное с пупырышками. Я пробовала из теста на кефире делать пустые коржи, но они дубовые получились, хотя у моей бабушки всегда были пышные и мягкие.

  16. #5816
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    6 079

    Типово

    Цитата Допис від vicitorya Переглянути допис
    Саме така, дійсно люта))) і дуже специфічна. Прям не знаю куди її "сплавити" у яку "смакоту")))
    переложить в банку и в холодильник, через пару месяцев будет как пармезан сир , можно использовать в салаты летом, в вермишель, на пельмени , мне еще вкусно в кулешу, это когда мелкую кукурузную крупу варят на воде , жидкая такая каша выходит и добавляют туда такой сыр и перемешать -очень вкусная каша получается .

  17. #5817
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 961

    Типово

    Цитата Допис від vicitorya Переглянути допис
    Саме така, дійсно люта))) і дуже специфічна. Прям не знаю куди її "сплавити" у яку "смакоту")))
    Згодна,специфічна вона )). Її в банош дадають (каша така закарпатська накшалт кулешу), картоплю смажену або тушковану посіпають...
    Я не дуже її люблю, бо не звикла).

    О, ось трішки , як приклад:https://uzhgorod.net.ua/news/135257

  18. #5818

    Реєстрація
    10 листопад 2012
    Дописів
    604

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Згодна,специфічна вона )). Її в банош дадають (каша така закарпатська накшалт кулешу), картоплю смажену або тушковану посіпають...
    Я не дуже її люблю, бо не звикла).

    О, ось трішки , як приклад:https://uzhgorod.net.ua/news/135257
    Я теж не розумію цього смаку) Дякую за посилання, цікаво, но Ви прави, мабуть ця кухня на цінителя. Закрою цю "вонючку" в баночці нехай полеже до Нового Року, може потім щось приготовлю. Я дивлюсь, що ця бринза у всіх рецептах з кукурудзою (борошно/крупа) готується, мабуть доповнюють смак друг друга.

  19. #5819

    Реєстрація
    10 листопад 2012
    Дописів
    604

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    переложить в банку и в холодильник, через пару месяцев будет как пармезан сир , можно использовать в салаты летом, в вермишель, на пельмени , мне еще вкусно в кулешу, это когда мелкую кукурузную крупу варят на воде , жидкая такая каша выходит и добавляют туда такой сыр и перемешать -очень вкусная каша получается .
    Спасибо. Никода не варила кукурузную крупу. Вообще интересный вариант в виде присыпки. Еще раз спасибо за варианты.

  20. #5820
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    6 079

    Типово

    Цитата Допис від vicitorya Переглянути допис
    Спасибо. Никода не варила кукурузную крупу. Вообще интересный вариант в виде присыпки. Еще раз спасибо за варианты.
    берите только самую мелкую, варить минут 10 , вода 1 к 4 , постоянно помешивая .

Сторінка 291 з 294 ПершаПерша ... 191241281282283284285286287288289290291292293294 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті