Пт, 17 травня 2024
08:09

БК «Дніпро» здобув другу поспіль перемогу у Суперлізі

Слідом за чемпіоном України, столичним «Будівельником», наші земляки впевнено обіграли і БК «Запоріжжя» – 78:69.

У цій грі переломною стала друга чверть, після якої дніпряни вели з перевагою 11 очок і цей запас уже не втратили.

У БК «Дніпро» про гру повідомляють:

«Запоріжжя – Дніпро 69:78 (19:21, 13:24, 18:14, 19:19)

Гра із Запоріжжям була протистоянням поточних лідерів чемпіонату. І нехай це лише початок сезону, але додавало ще гостроти цьому поєдинку.

Команда Плеханова грала так, як грають всі команди Плеханова. Жорсткий, агресивний захист, багато руху і боротьба, боротьба, боротьба. Але побічний ефект жорсткості - порушення правил. Швидких фолів нахапався Буц, який разом з Морозовим у підсумку не дограли матч через перебір порушень.

Дніпро у жорсткості не поступався. В першій половині дніпрянам повністю вдавалося контролювати щит і дуже непогано атакувати з периметра. Загреба домінував у фарбі і сьогодні зробив дабл-дабл: 15+10. Дніпряни виграли половину +12.

Але вже на старті третьої чверті номінальні гості забуксували. Більше трьох хвилин не вдавалося забити і запоріжці ривком 10:0 скоротили різницю до пʼяти очок. Але тут знову на допомогу команді Коваля прийшли дальні атаки. Закурдаєв з Дубоненком, які на двох забили 10 кидків з периметру, відзначилися влучаннями і Дніпру вдалося відкинути суперника у рахунку.

Далі, не без напруження, дніпряни тримали запоріжців на відстані 8-11 очок і довели гру до перемоги».

Відео з матчу можна переглянути тут.

Завершальний матч київського бабла наші земляки проведуть сьогодні із одеською «БІПою».