Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 26 апреля 2018
16:37
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на травень

План концертів Будинку органної та камерної музики на травень

Классическая музыка

05.05
суб.
15:00

До Дня народження П.І. Чайковського
Спектакль-концерт  «Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,  
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Володимир Машлюк (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),  
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Олена Бадалова (балет), 
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

05.05
суб.
17:00

«Музика на Біс»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяна та Андрій Бабичів,
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,

Ведуча концерту – народна артистка України Тетяна Бабич

В програмі популярна музика і класичні хіти.

06.05
нед.
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • заслужений артист України Вадим  Жаворонков (акордеон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Лев Келер (альт),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • з  інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін),
  • Олена Гамова (музикознавець).

                 У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, С. Рахманінова, Дм. Шостаковича.

06.05
нед.
15:00

До Дня примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
«Пам’ятає врятований світ»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяна та Андрій Бабичів,
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Анна Лаппо (орган),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но).

Ведучі –Антон Чернета та Олена Квятковська.
 

06.05.
нед.
17:00

«Гра на двох»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Анна Лаппо (орган).
Музикознавець - Анастасія Боначова.
 У програмі музика: А.Хессе, Е. Гріга, С.Франка.

12.05
суб.
15:00

Від класики до нескінченності  «Вальс, Вальс, Вальс»
За участі:

  • народного артиста України Андрія Бабича (тенор),
  • заслуженої артистки України Ольги Зернаєвої (флейта),
  • заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова (акордеон),
  • Ксенії Бєлікової (орган), 
  • Галини Охотнік (сопрано), 
  • Ольги Кутакової (скрипка),
  • Зінаїди Чепи (сопрано),
  • дуету акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олени Келер (ф-но),
  • Тетяни Улькіної (сопрано),
  • Ігоря Іванова (ф-но),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • інструментального квартету «Гармонія»,
  • Олександра  Благодарного (баритон),
  • Олександра Білоусова (ф-но).  

Ведучі –народна артистка України Тетяна Бабич і Олена Гамова.

Для поціновувачів різножанрової музики.

12.05
суб.
17:00

«Світ гармонії»
Солісти:

  • заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган), Олександр Білоусов (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),  
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, П.І. Чайковського.

13.05.
нед.
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
 з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но), 
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта,

13.05.
нед.
15:00

«Что в имени твоем…»  
Сольний концерт  Галини Охотнік (сопрано)
За участі:

  • Олени Келер (ф-но),
  • Олександра Білоусова (ф-но),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Ксенії  Белікової (орган),
  • Ігоря Іванова  (ф-но),  
  • Олени Гамової (худ. слово)

У програмі музика: М. Римського-Корсакова, С. Рахманінова, П.І. Чайковського.

13.05
нед.
17:00

«Посвята Матері» музично-поетична зустріч з поетесою  Інною Радіновською
За участі:

  • Тетяни Улькіної (сопрано),
  • Ірини Осенєвої (скрипка),
  • Олександра Білоусова (ф-но),
  • Анни Лаппо (орган),
  • Галини Охотнік (сопрано).  

Ведуча -  Фаіна Пінсон.

19.05
нед.
15:00

«Класика в суботу»
Камерний оркестр «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
За участі:

  • заслуженого артиста України  Вадима Жаворонкова (акордеон),
  • Ольги Кутакової (скрипка),
  • Олени Гамової (музикознавця).

У програмі музика: Е. Вила - Лобос, Н. Рота.

19.05
суб.
17:00

«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:

  • пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів, 
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олена Квятковська (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Антон Чернета (тенор).

  Ведучі концерту - Фаіна Пінсон та Сергій Міледін.

 Для поціновувачів різножанрової музики.

20.05
нед.
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів, звучить орган, прославлений у віках».
 «Домський Собор» (м. Рига, Латвія)
За участі:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Ліста.

20.05
нед.
15:00

«Звуки Всесвіту»
Солісти:

  • заслужена артистки України Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Сергій Міледін (худ.слово)

У програмі музики: Й.С. Баха,Т. Альбіноні, А. Вівальді, К. Сен-Санса.

20.05
нед.
17:00

«Мікс мелодій»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр  Білоусов (ф-но),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Вікторія Голосна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, П.І. Чайковського,Е .Гріг, Дж.Верді, Р. Шумана, Дж. Енеску.

 

26.05.
суб
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • заслужена артистка України  Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово).

26.05.
суб.
17:00

«Під музику А. Вівальді»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Леся Скрипнікова (сопрано)
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: А. Вівальді.
 

27.05.
нед.
12:00

“Музика лікує” з циклу «Музична терапія»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • заслужена артистка України  О. Зернаєва (флейта)
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Лев Келер (альт),
  • Олександр  Благодарний (тенор),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Валерія Кібец (саксофон),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Пуленка.

27.05.
нед.
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» заслуженого артиста України  Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

27.05.
нед.
17:00

«Музичний глобус» Франція.
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),  
  • Лев Келер (альт),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: С. Франка, К. Сен-Санса, Е. Боцца, К. Дебюссі, Т. Дюбуа.

 

 

 

 


Все даты:

5 мая 2018 - 27 мая 2018

Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 067-998-62-52, 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте