Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вс, 07 августа 2022
22:31

Виставка робіт Андрія Єрмоленка з серії «Шевченкіана» та «Анархія»

Виставка робіт Андрія Єрмоленка з серії «Шевченкіана» та «Анархія» Графика, Живопись

Запрошуємо відвідати виставку художника та дизайнера Андрія Єрмоленка, відкриття якої відбудеться 23 грудня о 17:00 в Культурному Центрі "Арт-Вертеп" (вул. Червона, 11). Під час відкриття ви матимете змогу не тільки побачити виставку, але й познайомитися з автором робіт, відомим художником, арт-директором "Українського тижня" Андрієм Єрмоленком особисто.

Андрія Єрмоленка ми знаємо як арт-директора  «Українського тижня», автора серії плакатів «Мама Анархія», «Star Wars» та автора «нових образів» Шевченка. Разом з колегами по цеху він є одним із засновників жлоб-арту. Андрій Єрмоленко - художник, який пропонує альтерниативний погляд на Україну як бренд. 

На виставці будуть предаставлені графіка та живопис з серії «Мама Анархія» та  «Шевченкіана» 

У своїй творчості Андрій Єрмоленко закликає до нового погляду на канонізовані постаті й пропонує зобразити їх у контексті сучасної доби. Зокрема це стосується Махна та Шевченка, сприйняття яких вже давно стало стереотипним.
Андрій Єрмоленко впевнений, що Тарас Шевченко вплинув на нього найбільше:
"Шевченко! Це був найлютіший чувак, неопанк того часу. Єдина людина, яка не посоромилась обізвати царя. Хоча Микола І його викупив із кріпацтва, він обізвав його і його дружину, за що потім поїхав на Кос-Арал. До речі, також історія цікава: чувак поїхав на Кос-Арал і організував там першу експедицію, описавши ці місця. До нього ніхто ще такого не робив. Для мене це приклад людини-дії. Треба діяти! А все інше – фігня. А ще в нього було нормальне почуття гумору, починаючи зі ставлення до релігії й закінчуючи здоровою самокритикою. Ще він показав реально чесного Христа – не хіпі «в белом венчике из роз впереди», а реально сильну людину, яка вела за собою дванадцятьох людей і нікого з них не загубила, хіба що крім одного зрадника. Але яку силу треба мати, щоб вони не розбіглися, а почали ходити пророкувати!"

Батька Махна вважає "офігенним чуваком" й справжнім прикладом національного героя:
"Махно є для мене справжнім героєм...
А моя бабця, яка бачила вживу Махна, розповідала мені про нього цікаві факти.
Якщо гарно подумати, то в нас у державі зараз анархія. Щоправда, трохи зі звірячим обличчям, та все ж анархія. Але не як державний лад, а як життя кожного індивіда.
Взагалі українець за своєю природою анархіст – "ви не чіпайте мене і мою приватну власність, бо інакше я буду братися за вила чи гвинтівку і стріляти".
Але, на жаль, нам не вистачає об’єднання."


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте