Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пт, 15 февраля 2019
22:22
УКР   ENG

Наша Надія

Наша Надія

Документальный фильм

Украина, 2014


Режиссер: Володимир Тихий
Продолжительность: 45 мин

Документальний фільм "Наша Надія", присвячений мужній українській льотчиці Надії Савченко!

Цей фільм – продовження дослідження Володимира Тихохо (головного режисера проекту "Вавілон'13"), який разом із багатьма однодумцями документально фіксує новітню історію України.

Український пілот Надія Савченко вже стала найбільш значущим символом боротьби за свободу України та оборону від зазіхання ворогів. Її історія полону - найбільш болюча для всіх українців. Трагедія Наді та її сім’ї сприймається дуже близько кожним українцем, адже ті, хто утримують її в полоні, холоднокровно руйнують українські міста та селища, несуть горе та завдають болю майже кожній українській родині.

Документальний фільм «Наша Надія» додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство - і монументальна постать героя Нашого Часу набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На фоні анексії Криму, бойових дій на Сході, про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, що воювали разом з нею, та люди, яким не байдужа її доля.

Фільм розповідає про події, що розпочалися на території нашої країни ще весною, власне, з початку окупації Криму. Режисер фільмував хроніки про схід і про добровольчі батальйони - ще коли Савченко не була головною героїнею. І в процесі роботи з'явилася Надія - як героїня, яка уособлює ідею добровольчих батальйонів та громадської ініціативи.

Вхід безкоштовний, але всі бажаючі зможуть зробити пожертву. Всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону Айдар.

Більш детальна інформація:
https://www.facebook.com/NashaNadiya?fref=ts


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте