Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пт, 17 августа 2018
07:02
УКР   ENG
MIКАДО

MIКАДО

Мюзикл

О.Вишня, М.Йогансен, М.Хвильовий
Композитор Г. Фролов

Бурлеск-мюзикл на 2 дії

Інсценізація та постановка - Микола Яремків
Сценографія та костюми - Микола Костюшко
Балетмейстер - Олексій Коваленко
Диригент - Юрій Бєднік

Видатний український письменник-гуморист Остап Вишня у 20-х роках минулого століття разом із групою авторів:
поетом Майком Йогансеном, прозаїком Миколою Хвильовим молодими режисерами і композиторами створили музичну комедію-рімейк за мотивами англійської опери композитора Артура Саллівана та лібретиста Уільяма Гілберта "Мікадо". В результаті вийшов бурлеск (іт. жарт) - переробка, перелицювання. Сценічну версію нашої вистави зробив режисер Микола Яремків, а сучасну музику написав харківський композитор Геннадій Фролов. Всі події із середовища родини та оточення Мікадо - імператора Японії - дотепно й кумедно переведені на колізії й інтриги, які схожі до того, що сьогодні мають місце в політиці сучасної України.

Сюжет простий та інтригуючий. Японська армія завоювала сусідню Манчжурію, й імператор Мікадо прагне зробити правителем держави сина, принца Нанкіпу. Проте він не хоче, бо закохався без тями в гейшу Юм-Юм і всіляко уникає цього призначення.
Щоб примусити сина стати імператором Манчжурії, Мікадо піднімає на ноги всіх міністрів, помічників і урядовців Японії...

 

МАРИ  (29.01.18 11:41): ходили на этот спектакль. Очень неплохо. Но не понравились две вещи. 1. поют понятное дело под фанеру, но НИЧЕГО не возможно разобрать. Почему? 2. Актер играющий принца такой деревянный, такой ненастоящий. что просто ужас. Отлично сыграл Держкат. Благодаря ему пьеса зашла нормально. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте