Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

ср, 15 августа 2018
19:47
УКР   ENG
Посмотреть афишу: ВАХТЕР

ВАХТЕР

ПРЕМ’ЄРА!

Г.Пінтер

Драматичний анекдот на 2 дії

Гарольд Пінтер – англійський драматург, поет, режисер, актор, громадський діяч, лауреат Нобелівської премії з літератури 2005 року. Один з найвпливовіших британських драматургів свого часу.
В домі живуть два брати: Астон – добрий, психічно не цілком повноцінний хлопець і Мік – дрібний шахрай і пройдисвіт. Їх мати померла і будинок залишився їм. Але що з ним робити? Продати чи зробити капітальний ремонт і жити в ньому? Одного дня Астон приводить у дім бродягу Девіса, якому пропонують жити з ними й заодно працювати вахтером. Він погоджується, але намагаючись зрозуміти, хто з братів хазяїн дому, потрапляє у пастку із власних амбіцій. Девіс намагається обрати собі хазяїна. Він не може встояти проти спокуси налаштувати братів один проти одного. Девіс марнославний, нервовий, упереджений проти всіх і всього. Окрім того, він не здатний звикнути до мінімальної самодисципліни, щоб існувати у суспільстві. Йому потрібен хазяїн. Вигнання Девіса із кімнати приймає майже космічні масштаби вигнання Адама з раю… Чи пробачать його брати? Чи дадуть шанс залишитися у домі?
Сам автор п’єси не бачить протиріччя між прагненням до реалізму і елементарною абсурдністю ситуацій і зазначає: «Все смішно. Смішною є надзвичайна серйозність, навіть трагедія смішна. І я намагаюся, щоб у моїх п’єсах пізнавалася дійсність в абсурдності наших вчинків, поведінці».
Режисер-постановник збагачує виставу образами, яких немає у п’єсі.

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

ДЕВІС  – Василь ПЕТРУШКО

АСТОН –Влад ОЛІЙНИК

МІК – Ярослав БЕЗКОРОВАЙНИЙ

ПОДРУГА  МІКА – Тетяна  ЛОЗА

ДРУГ ДЕВІСА – Дмитро ПРИЩЕПО

ЖІНКА У ЧЕРВОНОМУ – Світлана ЗАКЛАДНА

ПРИВИД МАТЕРІ – Світлана БАРДАДИМ

БУДДА – Олексій КОВАЛЕНКО

ЯНГОЛ-ОХОРОНЕЦЬ – Світлана СУШКО

ДИРИГЕНТ – Юрій БЄДНІК

Режисер-постановник - В'ячеслав Волконський.   
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте