Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 21 марта 2019
18:45
УКР   ENG

Виставка художників Криворіжжя

Посмотреть афишу: Виставка художників Криворіжжя Живопись

Дніпропетровський  художній музей у тандемі з  Міською виставковою залою м. Кривий Ріг 22 лютого 2018 р. о 15.00 презентують мистецький проект «Художники Криворіжжя», який  присвячено знаменній даті у житті міста – Дню Визволення від гітлерівських  загарбників 22.02.1944 р. 

Місто Кривий Ріг відоме в Україні не тільки як могутній центр промисловості, але й як осередок талановитих митців, які, нажаль, не дуже часто представляють свої роботи в обласному центрі. У 1993 р. була створена Криворізька міська організація НСХУ. Згодом, були відкриті художньо-графічний факультет у Криворізькому державному педагогічному інституті та три міські художні школи, що надали поштовх стрімкому розвитку образотворчого  мистецтва та активізації виставкової діяльності у місті.

Проект представляє найкращі роботи досвідчених криворізьких митців: заслуженого художника України Л. Давиденка, лауреата премії ім. Т. Яблонської, В. Горяєва, А. Гука, О. Юрченка, В. Мішуровського, А. Труфкіна, М. Рябоконя, Ю. Зеленого, В. Занфіраки, Л. Кам ‘янської, В. Зінченка, які задають творчий тон усталеністю своїх переконань, сформованістю жанрових та стильових уподобань, індивідуальністю авторської манери художнього письма, різноманітністю зацікавлень. Молода генерація криворізьких художників, як професіоналів так і аматорів, представлена творами: Д. Пляко, Б. Шиптенка,  А. Лабунського, О. Плотникової, О. Елленіді. Перебуваючи у творчих пошуках, вони демонструють досить талановиті знахідки та рішення в обраних жанрах і техніках, дивують оригінальним індивідуальним поглядом на сучасне мистецтво. У межах однієї виставкової площі можна буде спостерігати яскраві зразки живописних та графічних робіт у різних жанрах – пейзаж, натюрморт, портрет, побачити розмаїття імен, талантів, напрямів.

Виставка працюватиме до 18 березня 2018 р.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте