Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

сб, 16 февраля 2019
20:47
УКР   ENG

KOVAL FEST 2018

Посмотреть афишу: KOVAL FEST 2018 Фестиваль

Вже у Жовтні на фестивальному причалі у Дніпрі пройде одна із самих яскравих подій за останні роки - Унікальний фестиваль #KOVALFEST - магія вогню та металу!

Метою Фестивалю є популяризація давнього мистецтва української нації та створення на території м. Дніпро туристичного осередку - “Металева історія Дніпра”, який буде постійно оновлюватися. Запрошуємо усіх жителів нашого міста назавжди вписати в цю Історію символи та пам’ятки рідного краю, його видатні підприємства, мешканців і важливі події.

Центральною фігурою проекту задумано #ТАЛІСМАНДНІПРА - це історична скульптура, що поєднає наше Рідне Місто. “Лівий” і “Правий” береги міцно тримають Символ м. Дніпро, а 242 листочки дерева, по кількості років, буде присвячено людям та подіям пов’язаним з нашим рідним краєм.

"ТАЛІСМАН ДНІПРА" назавжди поєднає береги славетного Дніпра, та буде нагадувати ще багатьом поколінням дніпрян, що ЄДНІСТЬ - ЦЕ ВЕЛИКА СИЛА!

Веселощі, подарунки, яскраве шоу та багато-багато сюрпризів! А ти прийдеш в запальну атмосферу? Чекаємо! Долучайтесь! +380974577729 
Давайте покажемо, що жителі Дніпра дружні та творчі! 

https://www.facebook.com/events/264504677509856/   

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте