Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Вт, 16 липня 2024
23:22

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

Карина077


6 червня 2024, 17:36

Робоча зустріч

04.06.2024 року відбулась робоча зустріч між представником Західної окружної прокуратури міста Дніпра – Тетяною Карповою та начальником Новокодацького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Інною Анастасіаді.
Інна Анастасіаді проінформувала Тетяну Карпову про перелік пробаційних програм а також осіб які пройшли відповідне навчання щодо їх реалізації. Також обговорили підстави реалізації уповноваженими органами з питань пробації пробаційних програм відносно осіб звільнених від відбування покарання з випробуванням. Та розглянули нагальні питання.
Підставою для реалізації уповноваженими органами з питань пробації пробаційних програм відносно засуджених осіб є відповідне рішення суду, яким відповідно до статті 59-1, 76 Кримінального кодексу України на засудженого покладено такий обов’язок.
Перелік пробаційних програм:
- «Зміна прокримінального мислення»
- «Попередження вживання психоактивних речовин»
- «Подолання агресивної поведінки»
- «Формування життєвих навичок»
- «Подолання домашнього насильства»
Пробаційна програма може змінити життя засудженого на краще, якщо він не лише відвідує всі заняття, передбачені графіком, а й виявлятиме власне бажання змінитися.


Переглядів: 90
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті