Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 1432, показано з 1 по 20.

Тема: Гостиная у Странега

Деревоподібний режим

  1. #30

    Типово

    Цитата Допис від Страннег Переглянути допис
    О, так оте "Косив Ян конюшину" - це про тебе?
    Ага, и про "ой на горі та женці жнуть" - тоже отчасти. Этим я и сейчас на даче занимаюсь... летом, когда триммер сломается.
    ІМХО варто було все ж таки затриматись або в Одесі, або в Миколаєві.
    В Одесі мені не сподобалося. Вулиця (Пушкинская) красива, а заглянеш під арку, позаду фасаду - черт те что. Одесса - город контрастов! А Миколаїв - о! Там до речі теж про Одесу не дуже добре відгукувалися. "Миколаїв - місто корабелів!" Там у мене рідня, дядечко завідував кафедрою в кораблебудівному інституті, в свое время меня к себе звал. В Николаеве кстати я почерпнул симпатию к Днепру (реке). Там в части города вода не шибко хорошая, а в другой - "сладкая, днепровская!". Возможно, там где-то водораздел. А возможно, для местных это было просто синоним сладкой воды... Типа, сущая пепси-кола, прямо как из Днепра! В самом ихнем Буге ("работал на Буге") вода вообще соленая, хотя сама река - превосходна. Фактически морской лиман. Ширины несусветной, ползают крабики... адмиралтейство, пушки стоят, якоря... Но кто произрос в средней полосе, там с трудом привыкают к мокрой сопливой зиме без морозов. Мой двоюродный братец было поселился там - но больше года не выдержал.
    Востаннє редагував гість з підземелля: 23.01.2021 о 16:04
    Из каждого затруднения есть 36 выходов (Кетай)

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті