Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 453 з 460 ПершаПерша ... 353403443444445446447448449450451452453454455456457458459460 ОстанняОстання
Всього знайдено 9196, показано з 9 041 по 9 060.

Тема: ДТЕК Дніпрообленерго

  1. #9041
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    24 241

    Типово

    Если линия говно ничего не поможет. Могут конечно на подстанции увеличить, если это у всех так, но не надолго.
    Привет стабилизатор

  2. #9042
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 548

    Типово

    дивись, в мене була проблема по одній фазі з самого початку, але вона скакала в діапазоні 195-240 якось рандомно й рідко (на погоду чи на вітер якось реагувала, чи хз, я розумію що то бредятіна), інші дві фази норм. я просто дав в налаштуваннях більший поріг саме на ту фазу, й забив, бо на тій фазі ніщо на те не реагувало відносно з техніки. потім, я так прикинув візуально нас перекинули на новий ТП, поряд. все стабілізувалось на 1,5 роки. і от десь з місяць (може більше, бо не заглядував туди в щиток), почалося 195-215 по всім фазам рандомно (було 220-230 стабільно), бачу те реагує більше в морози, коли всі навколо більше опалення дають, мабуть ото як було -18 оця біда і трапилась вперше. біда в тому, що на самій херовій фазі стіралка, двигун якої на 185-195 дуже реагує і стопе цикл. думав перекинути її на іншу фазу, але кинув переноску банально, виявилось такаж біда і з іншими, воно плаває по всім фазам зараз. в мене стіралка взагалі на ніч була завжди налаштована, а зараз жінка ловить час в день, щоб вона достірала нормально ...
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  3. #9043
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    24 241

    Типово

    Ну так очевидно все зависит от общей нагрузки. Знаю что в Новоалександровке беда с напругой, там дтэк поднимал на ТП. Но у кого было норм - стало повышено, поэтому палка о двух концах

  4. #9044
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 548

    Типово

    кароче я їх наманив, приїздили годину назад. поміряли в мене, кажуть дійсно не добре. глянули лінію, кажуть наче все більш, менш. поїхали міряти в ТП, потім сказали будуть щось шаманити. ще сказали, що в нас сонячні станції поряд частково покривають споживання і літом може потім бути більше вольтаж чим треба - як вони запрацюють на повну силу, як ото ти казав. щоб потім знову зробив заявку й приїдуть будуть занижати. херня канеш, але подивимость як воно буде... а ще сказали, що велике споживання на опалення пішло після морозів, навіть ті в кого газ, переробили на електрику опалення в цьому році, бо дешевше так ...
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  5. #9045
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    24 241

    Типово

    Та ну. Куб газа 8грн ~9квт энергии. 9квт\ч электричества - 23.75.
    Так что при наличии газа - сомневаюсь

  6. #9046
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 548

    Типово

    та я хз, що ляпнули, те й сказав. я багато тут димарів бачу, твердопаливні точно є ... й газ багато в кого є, теж гадаю поки він по 7,90 це дурість на електрику стрибати по опаленню. але ж тут є й старі будинки, там може ще старе агв, те жре газ як не в себе дійсно ...
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  7. #9047
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 885

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    хтось стикався з просадкою вольтажу? і як це вирішує ДТЕК, сроки й взагалі процедура яка? заявку вже лишив, неділя пройшла, а віз там де й був ...
    стикалися. Кылька років поспіль лаялися. До лампочки. Вони приїздили на заміри вдень, коли все добре. А не ввечорі, коли напруга була 170... Тому по документах за їхніми реультатами, у нас був достатній рівень. А по факту - посудомийка, пралка - все вимикалося і не хотіло працювати. Мінімально було, як я пам'ятаю, десь 156...

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Если линия говно ничего не поможет. Могут конечно на подстанции увеличить, если это у всех так, но не надолго.
    Привет стабилизатор
    От у нас саме така ситуація, тому ми і купили стабік два роки тому! І життя значно покращилося.

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    дивись, в мене була проблема по одній фазі з самого початку, але вона скакала в діапазоні 195-240 якось рандомно й рідко (на погоду чи на вітер якось реагувала, чи хз, я розумію що то бредятіна), інші дві фази норм. я просто дав в налаштуваннях більший поріг саме на ту фазу, й забив, бо на тій фазі ніщо на те не реагувало відносно з техніки. потім, я так прикинув візуально нас перекинули на новий ТП, поряд. все стабілізувалось на 1,5 роки. і от десь з місяць (може більше, бо не заглядував туди в щиток), почалося 195-215 по всім фазам рандомно (було 220-230 стабільно), бачу те реагує більше в морози, коли всі навколо більше опалення дають, мабуть ото як було -18 оця біда і трапилась вперше. біда в тому, що на самій херовій фазі стіралка, двигун якої на 185-195 дуже реагує і стопе цикл. думав перекинути її на іншу фазу, але кинув переноску банально, виявилось такаж біда і з іншими, воно плаває по всім фазам зараз. в мене стіралка взагалі на ніч була завжди налаштована, а зараз жінка ловить час в день, щоб вона достірала нормально ...
    о так! Що пралку, що посудомийну машину... бігала як дурень і ловила, коли нормальна напруга, щоб включити. Замахалася.

  8. #9048
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    63 026

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис



    о так! Що пралку, що посудомийну машину... бігала як дурень і ловила, коли нормальна напруга, щоб включити. Замахалася.
    А у вас не было тарифа день/ночь?
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  9. #9049
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 885

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    А у вас не было тарифа день/ночь?
    був. Але нічним користуватися було майже неможливо, особливо в міжсезоння, коли опалення ще не дали, а будинок вже застиг. Бо вночі багато хто обігрів вмикав. А влітку кониціонери. Які, до речі, теж при низькій напрузі випадають в помилку...

    і якщо пралку ще можна було включити - вона автоматично продовжувала сама після відновлення рівня напруги. То з ПММ було все погано - вона пару разів намагалася працювати при низкому рівні, а потім верещала і випадала в помилку. Тобто вночі помити посуд було просто неможливо в ній.

  10. #9050
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 437

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Та ну. Куб газа 8грн ~9квт энергии. 9квт\ч электричества - 23.75.
    Так что при наличии газа - сомневаюсь
    Газом во все века было дешевле удобнее и комфортнее топить. Не, понятно что дешевле всего акациевой посадкой топить. Но там опасность. Если соседи "павлики морозовы" - можно загреметь/неприятность иметь
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  11. #9051
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 189

    Типово

    грозятся в два раза поднять цену

  12. #9052
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    24 241

    Типово

    Цитата Допис від alexmk82 Переглянути допис
    Газом во все века было дешевле удобнее и комфортнее топить. Не, понятно что дешевле всего акациевой посадкой топить. Но там опасность. Если соседи "павлики морозовы" - можно загреметь/неприятность иметь
    Никакого комфорта в газе нет. Живу без газа уже 4 года - и нахой бы он был нужен

  13. #9053
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 353

    Типово

    Та все оно комфортно когда сделано по уму
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  14. #9054
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    24 241

    Типово

    Да там и про удобство тоже смешно

  15. #9055
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 353

    Типово

    Та а какие неудобства?
    С нынешними технологиями пох на сам источник тепла.
    Все оно автоматизировано и не требует никаких движений от тебя.
    Ибошит и ибошит.

    Но говорить шо одно удобнее другого...да смешно
    Неудобства наверно токо если надо бегать дрова-уголь подкидывать
    А все остальное вопрос только в цене энергоносителя.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  16. #9056
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 548

    Типово

    так а ціни на тіж котли й інші прибамбаси, мені здається газ в тому плані дорожчий. теж не бачу в тому користі, хоч в мене й є труба на городі у сусідів поряд геть... так там проект підключення як крило від дельтаплана мабуть ))
    ЗИ: як альтернативу ДТЕК хочу ото навіс для авто з панельок зробить, і буде геть ляпота й незалежність.
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  17. #9057
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    63 026

    Типово

    Ну пока что неудобств действительно нет. Ну кроме запуска самого котла, если он вдруг решил повыепыватся в автоматике)))

    Совершенно верно, включился греет, отключился не греет.

    Газовая плита прекрасно выручала в блекауты. Готовила есть, кипятила воду)))


    Аж цена опять. Опять деньги((

    Нет, про это ничего не знаю. Много да, но оправданно. Плюс субсидию ещё дают пока, можно оформить ))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  18. #9058
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 803

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    ЗИ: як альтернативу ДТЕК хочу ото навіс для авто з панельок зробить, і буде геть ляпота й незалежність.
    Не буде там альтернативи на такій площі, лише невелика підмога.

    PS. Мені здається, що ти зловживаєш словом "геть" і не завжди доречно його використовуєш.

  19. #9059
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 353

    Типово

    Геть не завжди
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  20. #9060
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    24 241

    Типово

    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Та а какие неудобства?
    Ну во-первых запах. Он есть. Или сам газ, или продукт сгорания (со2)
    Второе - копоть.
    Третье - опасно.
    Четвертое - то проток е6ет, то пьезоподжиг.
    пятое - без электричества!, не работает парадокс.
    Удобно яе6у

Сторінка 453 з 460 ПершаПерша ... 353403443444445446447448449450451452453454455456457458459460 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті