Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 03 травня 2025
23:43

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині люди з обмеженими можливостями допомогатимуть оформляти заявки на гранти

|«« «« »» »»|

На Дніпропетровщині завершується тренінг-курс нового проекту для людей з обмеженими фізичними можливостями – «Грантрайтер».

Від початку червня 17 претендентів на отримання нової професії вже пройшли основи проектного менеджменту, комп’ютерної грамотності, навчилися оформлювати документацію на гранти. Попереду – публічний захист власних робіт і презентація грантових заявок під них.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Відтепер люди з обмеженими можливостями будуть розробляти грантові проекти та заявки для бізнесу та соціальної сфери. Нові фахівці зможуть представляти інтереси компаній, консалтингових фірм і приватних підприємців у пошуках грантів або займатися просуванням власних проектів. Розібратися у цьому їм допомагають досвідчені тренери – науковці, чиновники та підприємці.

Перші підсумки проекту підіб’ють вже у вересні, після публічного захисту авторських робіт. Потім всі учасники програми «Грантрайтер» отримають спеціальні сертифікати та можливість професійної реалізації у різних сферах.

За інформацією організаторів проекту «Грантрайтер», восени на Дніпропетровщині стартує другий набір. Очікується, що серед слухачів будуть учасники АТО.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Саня  (10.07.15 08:38): Один я с третьего раза верно прочитал заголовок? "помогать оформлять заявки на гранаты" - тоже интересный вариант :) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (40)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (20)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (15)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (12)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (8)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (8)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (7)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (7)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (6)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті