19 серпня працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Дніпропетровського міського управління міліції, під час санкціонованого обшуку у приміщенні однієї з аптек м. Дніпропетровська, виявили та вилучили 12 кг препаратів з вмістом підконтрольних речовин на суму 500 тисяч грн. Вилучені препарати направлені до НДЕКЦ для проведення дослідження.
Як з’ясувалося, вказана аптека нелегально працювала протягом 3 місяців.
Усі медикаменти зберігалися без будь-яких документів, які підтверджували б їх якість. Походження препаратів поки що також невідоме.
За цим фактом слідчим відділом міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України.
Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
однажды...где-то...кто-то...кого-то...чем-то...по чём-то... Відповісти | З цитатою