Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
22:32

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Озимі Дніпропетровщини добре перезимували. Прогноз на врожай оптимістичний, – управління АПК

|«« «« »» »»|

Тепла погода на Дніпропетровщині дозволила озимим добре перезимувати, а рання весна ще зміцнить їх. Рослини будуть підживлювати та захищати від шкідників. Близько 5-10% заслабких посівів замінять ячменем, кукурудзою та соняшником. Відтак попри аномально суху осінь прогноз на врожай зернових 2016 року оптимістичний.

Про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку ОДА Вадим Удовицький під час науково-практичної конференції з аграріями.

«Осінь минулого року була важкою. Дощу не було протягом 80 днів – така погода не спостерігалася останні півстоліття. Ми сіяли озимі в сухий ґрунт, тому стан сходів викликав велике занепокоєння. Попри це зараз аграрії зітхнули з полегшенням. Тепла зима зберегла навіть ослаблені посіви. А рання весна дозволить їм ще реабілітуватися. Говорити про рекордний врожай, як минулоріч, не доводиться. Проте на середні показники розраховуємо. Це дозволить нам повністю забезпечити продовольчу безпеку області», - зазначив Вадим Удовицький.

На Дніпропетровщині посіяли майже 450 тис. га озимої пшениці, близько 74 тис. га озимого ячменю, 64 тис. га озимого ріпаку та 3 тис. га озимого жита. Пересіяти аграрії планують до 10% найслабших рослин. Замість них сіятимуть ярі культури – ячмінь, кукурудзу та соняшник. 60% полів займатимуть зернові та 40% - технічні культури.

«Ми вирощуємо пшеницю, рапс, кукурудзу, ячмінь, соняшник. Врожай буде залежати від того, як господарство буде доглядати за рослинами. Та, звичайно, від матінки-природи. Очікуємо врожай трохи менший, ніж минолоріч», - поділився прогнозами директор солонянського агропідприємства Костянтин Под’ячев. У 2016-му аграрії планують зібрати понад 1 млн. тонн пшениці. Це вдвічі більше за потребу області в продовольчому зерні.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Горожанин  (01.03.16 13:14): Земля Нас кормит. Зачем приватизации Земли. Только аренда. 2-3 года, проверка на эффективность использования площадей, безопасности продукции, чтобы какие-то предприниматели не травили народ овощами с ГМО. Государственным сельхоз предприятиям дать хорошее руководство, через год, проверить , если план делается, то дальше руководи, если нет меняют руководителя. И будет порядок. Відповісти | З цитатою
Адольф  (26.02.16 15:03): ничего,ничего Штайнер восстановит равновесие.. Відповісти | З цитатою
Бес  (26.02.16 12:15): Во дают перезимовало, то что не взошло осенью!!! озимых нету в Днепропетровской области и в Запорожской и т,д!!! Відповісти | З цитатою
Хлеба и Зрелищ!!!  (25.02.16 17:52): А шо по цэнам за прогноз? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (17)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (16)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті