Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно двох оперуповноважених Новокодацького (Ленінського) відділення Дніпровського відділу поліції за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб).
Так, у травні 2016 року працівники поліції, діючи умисно за попередньою змовою, незаконно зберігали наркотичний засіб (канабіс) з метою подальшої реалізації, помістивши наркотики у поліетиленовому згортку на узбіччя тротуару біля магазину «Варус» у місті Дніпрі, де їх і було вилучено правоохоронними органами.
Наразі одному з них повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Обвинувальний акт відносно іншого працівника поліції прокуратурою області направлено до суду. Судовий розгляд триває.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
это что же они всё время там прямо на улице и лежали? Відповісти | З цитатою