Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 02 травня 2025
03:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі відкрили інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»: вік учасників 10-15 років

|«« «« »» »»|

Сьогодні, 12 жовтня, на базі КСК «Шинник» у Дніпрі проводять інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», участь в якій беруть вихованці філій КП «Міський дитячо-молодіжний центр». Гра проводиться щорічно. Цього року її присвятили Дню захисника України та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.

Під час церемонії відкриття гри виступили творчі колективи центру. Знавців та вболівальників привітав депутат Дніпровської міської ради Олександр Лигін. Він побажав усім командам удачі та згуртованості.

«Завжди з великою цікавістю дивився гру «Що? Де? Коли?», по можливості продовжую робити це й зараз. Сьогодні бажаю перемогти найкращим, а капітанам – обирати правильну відповідь з кількох варіантів», – сказав Олександр Лигін.

Директор міського дитячо-молодіжного центру Олексій Тесля розповів, що в грі беруть участь 8 команд від усіх районів міста. Кожна налічує 6 осіб.

«Вік учасників 10-15 років. Всі вони є вихованцями філій нашого центру, тобто клубів за місцем мешкання. Гра складається з 2 турів по 12 запитань у кожному. З-поміж іншого, це запитання на знання історії, географії, культури та побуту України тощо. Загалом завдання розраховані на шкільний рівень знань, логіку та кмітливість. Команда-переможець отримає кубок, а всі учасники – подарунки: солодощі, шкільне приладдя», – зазначив директор центру.

Довідка:
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед школярів проводиться комунальним закладом «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпровської міської ради спільно з управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міської ради з метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу підростаючого покоління, його патріотичного виховання, залучення дітей та молоді до вивчення національних традицій, духовних і культурних надбань українського народу.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (15)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (12)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (8)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті