Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
03:29

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Чиновник ОДА та директора ТОВ, які завдали державі майже 800 тис грн збитків, опинилися на лаві підсудних

Чиновник ОДА та директора ТОВ, які завдали державі майже 800 тис грн збитків, опинилися на лаві підсудних

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно службовця Дніпропетровської обласної державної адміністрації та директора товариства з обмеженою відповідальністю за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364-1 та ч.2 ст.366 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права та службове підроблення).

Встановлено, що між Дніпропетровською ОДА та вказаним ТОВ укладено договір на виконання капітального ремонту каналізаційної насосної станції в смт Царичанка.

При цьому, фактично не виконуючи зазначені роботи, директор товариства склав акт приймання виконаних робіт, в який було внесено завідомо неправдиві відомості, а посадовець ОДА, достовірно про це знаючи, підписав вказаний акт, через що товариству з державного бюджету було незаконно перераховано майже 800 тис. грн.

Довідково:
Санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

Gorod.dp.ua на Facebook.


ФИО  (10.11.16 22:13): фамилии в студию! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті