Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
21:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпрян запрошують до філармонії на вечір запальної циганської музики

Дніпрян запрошують до філармонії на вечір запальної циганської музики

Запальні хіти та проникливі романтичні композиції. Циганські пісні з усього світу можна буде почути у дніпровській філармонії 23 листопада, повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

На відвідувачів чекають імпровізації мелодій про кохання у стилі «ретро», пісні з репертуару Любові Успенської, Нані Брігвадзе, Тамари Гвердцителі, а також джазові попурі та всіма улюблені «Аргентинське танго», «Компарсіта», «Маленька квіточка». За роялем – «музичний феєрверк» Любов Власова.

Створюватимуть атмосферу вечора також Володимир Юрковський з миколаївським ансамблем циганської пісні і танцю «Бахтале».

Вокальний подарунок підготувала і фіналістка шоу «Х-фактор» Альбіна Коваль разом з харківським вокально-хореографічним колективом «Джітанес».

Заряджайтесь гарним настроєм 23 листопада о 18.00 у дніпровській філармонії на Воскресенській, 6. Довідки за телефоном: (056) 372-96-20.

Gorod.dp.ua на Facebook.
ФОТО:

   

Читайте також:


Tirrle  (17.11.16 08:38): Пока заголовок читал - уже украли коня (( Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (17)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (16)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (15)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті