Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 03 травня 2025
11:24

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Валентин Резніченко: Мери міст повинні особисто контролювати своєчасні розрахунки за газ

Валентин Резніченко: Мери міст повинні особисто контролювати своєчасні розрахунки за газ

Є графік погашення боргів перед «Нафтогазом України» – мають бути й платежі. Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко нагадав мерам міст про особисту відповідальність за своєчасні розрахунки за газ.

Теплопостачальники регіону завинили «Нафтогазу» близько п’яти мільярдів гривень. Такі суми накопичувались протягом останніх десяти років. Левову частку складає борг підприємств Кривого Рогу та Дніпра.

«Нафтогаз» попереджає: до 1 січня 2021 року тепловики області повинні щомісяця гасити борг рівними частинами. Суми прописані у графіках та погоджені з місцевою владою. Недотримання умов – відповідальність компаній та персонально очільників міст.

«Щоб не залишитися без тепла взимку, треба думати про розрахунки за газ ще влітку. Теплопідприємства області мають погасити існуючі борги перед «Нафтогазом» та більше їх не накопичувати. Відповідальність за це несуть особисто мери міст», – наголосив Валентин Резніченко.

Цьогоріч підприємства заплатили близько 1,9 мільйона гривень.

На сьогодні найгірший стан розрахунків мають підприємства ДП «Криворізька теплоцентраль» та ПАТ «Дніпровська теплоелектроцентраль», які перебувають у сфері управління Фонду державного майна України.

Gorod.dp.ua на Facebook.


а шо такое?  (06.06.17 17:05): Дима Фирташ делает нервы? Кто бы так зарплаты поднимал, как цены на газ. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (27)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (12)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (9)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (8)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (8)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (7)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті