Поліцейські групи реагування патрульної поліції затримали грабіжника, який намагався розблокувати викрадений телефон.
Зловмисник звернувся до перехожого за допомогою. Чоловік, запідозривши неладне, викликав поліцію.
Грабіжником виявився 37-річний громадянин республіки Білорусь, раніше неодноразово засуджений. На даний час чоловік перебуває у розшуку у власній країні.
Як стало відомо, підозрюваний, перебуваючи біля магазину “Продукти” побачив двох жінок з дитячим возиком. На капюшоні коляски він примітив мобільний телефон «iPhone 7 plus». Чоловік підійшов до жінок із запитанням вказати йому дорогу, вихопив телефон та втік.
Наразі слідчим за погодженням із місцевою прокуратурою злочинцю оголошено про підозру за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (Пограбування). Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |