|«« | «« | »» | »»| |
навчально-виховному комплексі села Степове Дніпровського району відкрили сучасне міні-футбольне поле. Стадіон облаштований за новітніми стандартами. Нещодавно облаштували аналогічне поле в Підгородньому.
Загалом до кінця року в селах Дніпропетровщини мають побудувати чотири такі спортивні комплекси, зауважив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков.
«Ми підтримуємо невеличкі села. Тому футбольне поле побудували саме у Степовому – одному з найвіддаленіших населених пунктів Дніпровського району. Разом з головою Федерації футболу України Андрієм Павелко планується обладнати всі сільські школи такими полями», - розповів Каміль Примаков.
Раніше учні Степового НВК грали в футбол на старому стадіоні, тепер ганятимуть м’яча із комфортом.
«На старому стадіоні – звичайна земля, а тут м’яке гумове покриття і приємно тренуватися. Мені дуже подобається, видно, що люди для нас постаралися і вклали немало сил», - поділився дев’ятикласник Антон Єрьомін.
На відкритті стадіону перші м’ячі діти забили в ворота разом з відомим дніпровським футболістом Андрієм Русолом.
«У мій час таких полів не було, ми тренувалися де доведеться, самі облаштовували майданчики. Неважливо, чи стане хтось із цих дітей професійним футболістом, головне, що у них є можливість займатися спортом і з користю проводити свій час», - зазначив Андрій Русол.
Вчителі радіють: нарешті школа набуває сучасного вигляду.
«Про такий стадіон ми навіть мріяти не могли. Завдяки Камілю Примакову його дуже швидко побудували. Дошкільнята перші випробували це поле і дуже задоволені», - поділилася директор навчально-виховного комплексу села Степове Надія Світлична.
На відкритті футбольного поля провели перший матч між місцевими дитячими командами «Козачата» й «Соколята». Усі учасники зустрічі отримали пам’ятні медалі та подарунки.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |