Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
10:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Захист від підтоплень та розчищення річок: підсумки тижня від ДніпроОДА

Захист від підтоплень та розчищення річок: підсумки тижня від ДніпроОДА

Захист житлових масивів від підтоплень, розчищення річок та моніторинг екологічної ситуації Дніпропетровщини.

Про успіхи та плани в сфері екології під час щотижневого публічного звіту в ДніпроОДА розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Стрілець.

8 міст та сіл Дніпропетровщини врятували від підтоплень. У цих населених пунктах з нуля звели колекторні мережі для збору та відводу грунтових і талих вод. Проблеми, які не вирішувались роками, нарешті перестали бути актуальними для цих населених пунктів.

«Завершили роботи з ліквідації підтоплень на криворізькому житловому масиві Веселі Терни. Проект захистив від руйнівної дії води майже 300 будинків. Це дві тисячі жителів», - розказав Руслан Стрілець.

У селищі Карнаухівка поблизу Кам’янського ліквідували підтоплення – розчистили зливову систему та побудували колектор. Від ґрунтових вод більше не потерпатимуть майже чотири тисячі місцевих. Вирішувати екологічні проблеми ДніпроОДА допомагає Карнаухівці другий рік поспіль. У 2016 році там реалізували проект із захисту від зсуву ґрунту, додав Руслан Стрілець.

Завершили розчистку 8 річок Дніпропетровщини - Кам’янки, Самарчука, Шиянки, Кільчені, Мокрої Сури, Томаківки, Ревуна та Бакаї.

На фініші – відновлення водного режиму річки Інгулець в Широківському районі біля сіл Новолатівка та Інгулець. А на річці Заплавка у Магдалинівському районі – розпочали роботи з розчистки та ремонту 7 водопропускних споруд та регулюючої дамби.

«У 2017 році ДніпроОДА реалізує близько 20 природоохоронних ініціатив в Дніпровському, Криворізькому, Новомосковському, Магдалинівському, Криничанському, Васильківському, Софіївському, Верхньодніпровському, Широківському районах», - поділився Руслан Стрілець.

На сайті екомоніторингу області ecoinfo.dp.ua можна дізнатися про стан повітря у будь-якій точці Дніпропетровщини – вже нанесено 2717 точок спостереження.

«Три нові стаціонарні пости моніторингу встановимо у Дніпрі, Нікополі та Павлограді. Їх придбали за допомогою онлайн торгів у Prozorro», - поділився планами Руслан Стрілець.

Також він додав, що незабаром на Дніпропетровщині з’явиться пересувна мобільна лабораторія для вимірювання якості атмосферного повітря.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Документи за темою:


Угу  (23.10.17 18:26): Брихуны, где Кильчень чистили и сколько на это было выделено средств. Кто может ответить на этот простой вопрос. Ходят слухи было выделено 50 лямов, а речка заванялась, наверное не выдержала срама и исдохла. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (43)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (19)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (18)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  Від Людмили до Лючиї – дніпрянам нагадали історію популярного ресторану (6)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (5)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті