Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 18 травня 2025
23:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі співробітники ДСНС зняли кота з дерева

У Дніпрі співробітники ДСНС зняли кота з дерева

23 вересня о 16:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у місті Дніпро Амур-Нижньодніпровському районі, на вулиці Придніпровській кіт знаходиться на дереві та не взмозі самостійно злізти.

За вказаною адресою було направлено черговий караул 4 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця виклику рятувальники встановили, що кіт знаходиться на дереві орієнтовно на висоті 9 метрів.

За допомогою трьохколінної драбини кота було знято з дерева.

До місця виклику було залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки.


Gorod.dp.ua на Facebook.


город  (24.09.18 21:53): Хоть кто-то видел когда-нибудь мертвого (разбившегося) кота под деревом? Відповісти | З цитатою
налогоплательщик  (24.09.18 19:08): За что им зарплату платят? За котов, голубей и собак? Смешно... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Зрадни новини  (24.09.18 17:33): А чё, он сам бы не слез? Відповісти | З цитатою
Человек  (24.09.18 15:49): Спасибо ребята! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті