Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 05 липня 2025
09:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Споживачі газу зможуть самостійно обирати сервісну компанію для обслуговування газових приладів

Споживачі газу зможуть самостійно обирати сервісну компанію для обслуговування газових приладів

З початку наступного року власники, балансоутримувачі або орендарі газифікованих домоволодінь зможуть самостійно обирати підрядну компанію, яка виконуватиме технічне обслуговування газових приладів та внутрішньобудинкових систем газопостачання. Раніше планово-технічне обслуговування (ПТО) виконували фахівці газорозподільних компаній.

Раніше послуга була монопольною і надавалась газорозподільними компаніями. Але в цьому році у зв’язку зі змінами в законодавстві вона стала ринковою. Тому власники, балансоутримувачі або орендарі житла отримали можливість самостійно обирати підрядника для виконання технічного обслуговування газових мереж та обладнання.

Згідно до вимог Кодексу ГРМ вони зобов’язані укласти відповідний договір з будь-якою організацією, що має дозвіл Управління Держпраці у Дніпропетровській області на проведення таких робіт. А витрати на обслуговування внутрішньобудинкових мереж мають бути включені в плату на утримання будинків.

«Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу та запобігання виникненню аварійних ситуацій, - коментує технічний директор ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – Споживачам газу важливо розуміти, що відтепер на підставі чинного законодавства за ними закріплена відповідальність за безпечну експлуатацію та своєчасне технічне обслуговування газових мереж та встановленого обладнання».
Проте звертаємо увагу, що локалізацією аварійних ситуацій, як і раніше, займатиметься ПАТ «Дніпрогаз», а для здійснення ремонту газопроводів їх власник може звернутись до будь-якої ліцензованої організації за власним вибором. При цьому споживачі, за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, зможуть чітко розуміти, за яку саме ділянку газових мереж вони самостійно несуть відповідальність.

Також у відповідності до Кодексу ГРМ за ПАТ «Дніпрогаз» залишається право обмежити газопостачання на об’єкт споживача у разі незабезпечення власником належного технічного обслуговування газових приладів, тобто – у разі відсутності у нього відповідного договору.

Довідка:
Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тис. побутових споживачів, 3,7 тис. промислових підприємств та інших суб'єктів господарювання.
Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. ПАТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1500 чоловік.

Gorod.dp.ua на Facebook.


zzz  (19.10.18 22:49): Очередная выкачка денег.. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (13)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (8)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (6)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті