Вироком Індустріального районного суду м. Дніпро 51-річного громадянина визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого).
Так, у вересні 2018 року вказаний громадянин, керуючи технічно справним автомобілем ЗАЗ DAEWOO, рухався з перевищенням допустимої швидкості по пр. Слобожанському у місті Дніпрі та скоїв наїзд на пішохода, який перетинав проїзну частину дороги.В результаті дорожньо-транспортної пригоди потерпілий помер.
Свою вину чоловік визнав повністю.
Суд погодився з позицією прокуратури Дніпропетровської області та призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 2 роки.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |