Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 22 червня 2025
18:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі ліквідували наслідки негоди

У Дніпрі ліквідували наслідки негоди

4 серпня за декілька годин у Дніпрі випала місячна норма опадів. Унаслідок негоди впали 17 дерев: три з них прибрали співробітники ДСНС, інші – співробітники профільних комунальних підприємств.

Про це повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Ми очікували, що у Дніпрі буде така сама ситуація, як і в Одесі – там зламало дерева, затопило вулиці. Тож, усі комунальники були переведені на цілодобовий режим роботи. Наразі у місті практично не видно наслідків негоди. Залишились невеликі гілки, які протягом декількох днів ми приберемо. Зливова система працює нормально», - зазначив Михайло Лисенко.
Gorod.dp.ua на Facebook.


12345  (05.08.19 16:59): Вы не задумывались, что человек просто устал. Люди сутки были на ногах, спасибо им, могло быть и хуже. Відповісти | З цитатою
Йося Гадский  (05.08.19 13:46): Мыша с таким отвращением смотрит... Відповісти | З цитатою
Сдд  (05.08.19 13:41): Сейчас ехал по Воронцова, во всех дворах стоит вода.
"Ливневая система работает нормально" (с) - сказал Лысенко.
Відповісти | З цитатою
жители дома  (05.08.19 12:06): У нас после сильных ветров этого дня с дома 66 по ул Калиновой отвалился кусок замка парапета с 7 этажа весом наверное так 20-25 кг людям на голову (хорошо что ни кого не задело) Как не ливень и ветер- так куски летят с верха ,скоро весь дом развалится .Видно не вооруженным глазом как он крошится. Наверное нужно вызывать службу спасения ,а не однократно нам обращаться в ЖКО и в Городскую жилищно коммунальную службу. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті