Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 10 июля 2020
02:47

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

2 июня в музее «Машины времени» откроют новую выставку

2 июня в музее «Машины времени» откроют новую выставку

2 июня в музее «Машины времени» откроют новую выставку. На ней будет представлена шикарная (более 100 экземпляров!) экспозиция редких старых кукол.

Городской сайт уже рассказывал о том, что недавно создатель и директор этого музея Михаил Прудников получил в дар от директор Павлоградского историко-краеведческого музея Татьяны Ведмидь ее личное собрание старых кукол.

Они и станут основой новой выставки. А потом данная экспозиция «переселится» в новый Музей детства, который создается под эгидой «Машин времени». Об этом Городской сайт тоже рассказывал…

О новой выставке Михаил Прудников сообщает следующее:

«2 червня 2020 року у технічно-історичному музею «Машини часу» відбудеться відкриття виставки «Ідентиcation: ляльки». На виставці буде представлено біля 100 різних ляльок з музейної колекції, з колекції директорки Павлоградського історико-краєзнавчого музею Тетяни Ведмідь.

Мета виставки – ідентифікація ляльок, дані про яких є не повними або відсутніми: рік, місто, фабрика виробництва; місце перебування ляльки, ім’я. Виставка є своєрідним прев’ю до підготовки експозиції майбутнього «Музею дитинства», відкриття якого заплановано цього року. Це унікальна можливість зав’язати діалог з потенційними відвідувачами, поділитися з ними музейними планами на майбутнє, розширити коло інформації, якої бракує для повного представлення експозиції іграшок у новому музеї. Кожен відвідувач матиме змогу поділитися інформацією, спогадом з музеєм завдяки невеликим інформативним анкетам, таким чином, зробивши власний внесок у створення «Музею дитинства».

Виставка «Ідентиcation: ляльки» відкрита для відвідування за музейним графіком, тривалість: 2 червня – 2 серпня 2020 року.

Тетяна Ведмідь – директорка Павлоградського істороко-краєзнавчого музею. На життєвому шляху з нею завжди був спогад про ляльку, яку отримала в подарунок за збирання бавовни. Рішення про формування власної колекції ляльок прийшло до пані Тетяни, коли вона була вже досвідченою жінкою, музейцею, директоркою, мала дорослих дітей, онуків. Треба з чогось було починати. В цьому їй допоміг випадок: на звичайному маленькому базарчику старенька бабуся пропонувала придбати за копійки багато старих речей, серед яких були ляльки. Ось так було розпочато одразу дві добрих справи: допомога сторонній людині і збір власної колекції».

Выставка будет открыта для всех желающих – разумеется, с соблюдением карантинных норм.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Март 2020 года был в Днепре самым теплым за всю историю наблюдений
Василий Гринчак.

Источник
Цифра:
170 000
рабочих мест планирует создать Кабмин путем финансирования дорожного строительства

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте