Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 08 липня 2025
14:56

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині на ходу загорівся ВАЗ і згорів дотла

На Дніпропетровщині на ходу загорівся ВАЗ і згорів дотла

2-го червня о 19:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання легкового автомобіля поблизу селища Варварівка Юр’ївського району.

За викликом негайно направлено чергове відділення 67-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що займання виникло в моторному відсіку легкового автомобіля «ВАЗ-2101». Займання виникло під час руху автомобіля.

Вогнем знищено моторний відсік та салон автомобіля «ВАЗ-2101» 1975 року випуску. Загальна площа пожежі склала 4 м.кв.

Пожежу локалізовано о 20:08 та ліквідовано о 20:25.

Загиблих та постраждалих внаслідок пожежі немає.

До гасіння пожежі залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки Головного управління.




Gorod.dp.ua на Facebook.


Яврей Митя  (04.06.20 02:05): Колдун нанес очередной удар. Відповісти | З цитатою
Бориску на царство!?  (03.06.20 13:57): Хотелось бы, когда размещается информация о ЧП связанных с возгоранием, всё-таки, уточнения какое основное топливо используется на автомобиле. Відповісти | З цитатою
не местный  (03.06.20 13:02): А пожарных то зачем вызывали?
То коротце стоило до пожара меньше чем стоимость выезда спасателей на место.
Відповісти | З цитатою
vv  (03.06.20 11:13): 3й год выпуска автомобиля, видимо в той серии еще не все баги были устранены Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (17)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (5)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (5)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (5)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті