21 червня о 22:58 до Служби порятунку «101» надійшло прохання про допомогу від молодого чоловіка, який не міг самостійно зняти каблучку з пальця руки, за адресою: місто Дніпро, Соборний район, вулиця Жуковського.
По прибуттю рятувальників до місця події, встановлено, що палець на якому знаходилась каблучка вже значно розпух.
Тож, фахівцями ДСНС було прийняте рішення спробувати зняти її за допомогою спецобладнання. Так, використовуючи діелектричні ножиці, рятувальники розрізали кільце та зняли його з пальця руки чоловіка.
До робіт залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
Совсем оборзели некоторые граждане Відповісти | З цитатою
Хотя если бы срезали кольцо гидравлическими ножницами, было бы куда прикольнее )) Відповісти | З цитатою