Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 05 липня 2025
12:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У Дніпрі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні вся Україна згадує буремні події, які відбулися 7 років тому.

У лютому 2014р. на Майдані в Києві, вулицях Грушевського та Інститутській, під час масових акцій протесту віддали життя за свободу і незалежність справжні патріоти України.

Близько сотні героїв «Революції гідності» загинули, відстоюючи самостійність нашої держави.

На цьому тижні Верховна Рада затвердила резолюцію, якою події Революції гідності вважають одними із ключових моментів українського державотворення. Президент України Володимир Зеленський акцентував на недопустимості зволікання із розслідуванням "справ Майдану".

Серед Небесної Сотні були патріоти з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Через рік, у 2015, було встановлено пам’ятну дату – День Героїв Небесної Сотні, який відзначається тепер щорічно 20 лютого.

Тож, і у Дніпрі на Алеї пам’яті сьогодні зібралися представники обласної, міської ради, обласної державної адміністрації, військові, духовенство, волонтери та небайдужі громадяни.

«Сім років тому сталися страшні, але доленосні події для України. Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за волю та гідність. Слава Україні та її Героям!» - Ігор Каширін, заступник голови Дніпропетровської обласної ради.





Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (13)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті