Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 08 червня 2026
04:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Слідчий податкової міліції збував інформацію з обмеженим доступом

Слідчий податкової міліції збував інформацію з обмеженим доступом

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому слідчому податкової міліції одного з регіональних управлінь ДФС України, який збував інформацію з обмеженим доступом.

Встановлено, що він передав сторонній особі інформацію, яка містилася в автоматизованих системах «Податковий блок» та «Єдине вікно подання електронної звітності».

Таким чином, колишній слідчий податкової міліції підозрюється у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку інформації, та в збуті інформації з обмеженим доступом (ч. 1 ст. 361, ч. 1 ст. 361-2 КК України).

Йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 2 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – УВБ ГУ ДФС в Дніпропетровській області.





Gorod.dp.ua на Facebook.


Днепр_2  (10.04.21 13:32): В Казахстане сегодня задержан за взятку судья Верховного суда.
И в отличие от нас сразу на 2 месяца под стражу.
Главное, никакого судейского сообщества не спрашивали - пойман на взятке, сразу в тюрьму.
А у нас Вовк ходит и смеется над государством.
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Кризис  (09.04.21 16:10): Переименовали да не допереименовали, милиция ??? Відповісти | З цитатою
Днепр_2  (09.04.21 14:52): Получателя тоже посадят? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (13)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті