Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
16:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Воскресенській вирішили проблему хаотичного паркування

На Воскресенській вирішили проблему хаотичного паркування

У Дніпрі створюють необхідні умови для безпеки водіїв і пішоходів.

Типовий проєкт того, як має бути організовано пішохідний та паркувальний простір, представники Дніпровської міської ради продемонстрували на прикладі вулиці Воскресенської біля будинку 21-А.

Заступник директора КП «Транспортна інфраструктура міста» Дмитро Омельченко каже, що раніше хаотичне паркування тут створювало проблеми:

«На цій вулиці автомобілісти часто залишали транспортні засоби на тротуарах, порушуючи правила дорожнього руху та створюючи перешкоди для пересування пішоходів. Наразі ж ця проблема вирішена: тут виділено паркувальну зону, нанесено відповідну розмітку, зокрема тут є розмітка 1.10 а, яка говорить про те, що у цьому місці не можна навіть зупинятися, не кажучи вже про те, щоб залишати автомобіль. Також ми механічно відокремили пішохідну зону антипаркувальними стовпчиками».
Зі свого боку головний спеціаліст-інспектор з паркування відділу контролю за стоянкою і зупинкою інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Костянтин Міхно перерахував позитивні наслідки такого упорядкування міського простору:

«Тут збільшилася пропускна спроможність проїзної частини та зменшилася кількість випадків хаотичного паркування. Водії стали звертати увагу на те, де необхідно залишити транспортний засіб і паркуються переважно за правилами. Це впливає і на безпеку пішоходів, адже розмітка не дозволяє зупинятися автомобілям ближче ніж за 10 метрів до пішохідного переходу».




Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (03.08.21 19:40): В нашем городе разметка 1.10 а означает бесплатную парковку для представителей дворянского сословия, а не то, что вы написали. Відповісти | З цитатою
Позвольте напомнить  (03.08.21 17:26): а как же "перехватывающие бесплатные парковки" которые так активно пиарасТ.ил мер перед выборами. На ул. Половицкой - за ночь наляпали поверх белой краски полосу синей. На Писаржевского тоже самое. На набережной, где шар, напротив мордора где проживает филатов и его Босс, тоже самое. Как же так ? (с) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
местный  (03.08.21 17:16): Отличное решение проблемы!
Оно конечно отлично, что парковку запретили и меньше пробок будет. Но так это малая толика проблемных мест и «горлышка бутылки» Сколько проблем создают те-же платные парковки, которые понатыкали по 2-м сторонам центральных улиц города.
Ну а про антипарковочные столбики по 120 евро за штуку я вообще промолчу. На них еще пилять и пилять бабла можно.
Відповісти | З цитатою
Злюка  (03.08.21 14:44): Проблемы бы не было если бы парковки были бесплатными. Много оборудованных мест, решают проблему.
Уже возле аквапарка сделали платную парковку, там и так коллапс каждый день, ещё и платную втулили. Упыри.
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Андрей  (03.08.21 14:24): Прекрасное решение "проблемы". Столько теперь места для парковки стало... пробок 100% теперь не будет. Как вариант, можно было забрать авто у тех, кто его там оставлял. На столбиках бы сэкономили. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (17)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (11)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті