Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 03 травня 2025
17:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Сучасне устаткування та оновлений зал: у Дніпрі після ремонту відкрився клуб змішаних єдиноборств «Витязь»

|«« «« »» »»|

У Дніпрі на проспекті Олександра Поля, 14 після ремонту відкрився клуб змішаних єдиноборств «Витязь». У закладі оновили спортивну залу, також закупили сучасне устаткування.

Торік батьки вихованців закладу подали заявку на участь у програмі «Бюджет участі». Проєкт отримав 738 голосів, цього виявилось достатньо для його реалізації.

«До програми «Бюджет участі» може долучитись кожен мешканець Дніпра, подати проєкт або проголосувати. Завдяки цій ініціативі ми зробили поточний ремонт спортивної зали та закупили обладнання для занять (у клубі «Витязь», – ред.)», – поділився представник департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Владислав Соловйов.

Роботи почалися в березні та тривали до вересня. У клубі з’явились мати, м’яка підлога та обшиті стіни.

«Також ми зробили освітлення, душові, повісили бойлери. Зараз є всі умови для занять», – розповіла директорка КЗПО «ДМЦ «Лідер»» ДМР Ірина Власенко.

У клубі «Витязь» тренуються більш як 100 дітей віком від 5 років. Цей спортивний заклад не перший, який вдалось оновити завдяки програмі «Бюджет участі», зазначила заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Анна Браткова:

«Зараз ще триває голосування за проєкти, закликаю громаду міста підтримати заклади позашкільної освіти, молодіжні ініціативи».

Тренер клубу «Витязь» Артем Мисак упевнений, що оновлена зала підвищить якість занять:

«Це однозначно підвищує рівень, зокрема і мій професійний, бо я зможу більш комплексно займатися з дітьми, відточувати ударні навички, техніку боротьби. З’являється більше можливостей для різних видів тренувань».

Gorod.dp.ua на Facebook.


Сисуц  (30.10.21 15:12): Артем самый лучший тренер у которого я был, удивительно увидеть на фотках знакомые лица,Миша вроде? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (20)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (19)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (12)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (8)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (8)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (7)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (7)

•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (6)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті