Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 08 червня 2026
14:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У лікарні Мечникова залишаються двоє поранених нацгвардійців

У лікарні Мечникова залишаються двоє поранених нацгвардійців

У відділенні інтенсивної терапії лікарні Мечникова залишаються двоє потерпілих, в яких на заводі “Південмаш” стріляв нацгвардієць Артемій Рябчук.

За словами медиків, їхній стан стабільний. Спостерігається позитивна динаміка до одужання. Нині вони проходять обстеження для подальших операцій. На Ігоря хірургічне втручання чекає вже сьогодні.

А от правоохоронців, які виклали в Інтернет відео розстрілу військовослужбовців, судитимуть. Про це під час засідання комітету Верховної Ради заявив заступник генерального прокурора Максим Якубовський.

Проти дніпровських поліцейських відкрили кримінальне провадження щодо розголошення даних досудового розслідування. Хто конкретно оприлюднив відео – наразі невідомо. Однак це обіцяють з’ясувати у ході слідства.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (13)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (6)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі практично завершено надземний перехід над вулицею Харківською (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років тролейбусному депо №2.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті