Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 30 червня 2025
08:28

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Будьте бдительны. Злоумышленники создали фейковый сайт Вернись живым

Будьте бдительны. Злоумышленники создали фейковый сайт Вернись живым

Злоумышленники создали фейковый сайт благотворительного фонда для украинской армии Вернись живым.

Об этом сообщили на официальной странице фонда Facebook, пишет "НВ". Людей просят быть осмотрительными и пользоваться только официальными ресурсами фонда:

https://savelife.in.ua/
https://www.comebackalive.in.ua/

Только за последние сутки фонд Вернися живым собрал для украинской армии десятки миллионов гривен. Количество тепловизоров, тепловизионных прицелов, квадрокоптеров, раций, биноклей, павербанков и других устройств, закупаемых фондом, идет даже не на тысячи — на десятки тысяч.

28 февраля – уже пятые сутки полномасштабного вторжения России в Украину. Обычные украинцы и ВСУ продолжают обороняться, обстрелы украинских городов не прекращаются.

В то же время растет международная поддержка — страны Запада все больше усиливают санкции против России. В течение 24 часов должна пройти специальная сессия Генассамблеи ООН, посвященная вторжению РФ в Украину. С 1950 года таких сессий было проведено всего 10. Евросоюз также впервые в истории будет поставлять в Украину боевую авиацию.

По последним данным Генштаба ВСУ, потери оккупационных войск составили 5300.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (6)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті