Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
22:22

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Про колапс на вокзалі, скасування штрафів за несплату «комуналки» й інформаційну війну

Про колапс на вокзалі, скасування штрафів за несплату «комуналки» й інформаційну війну

Через наплив бажаючих покинути межі міста, на вокзалі Дніпра виник колапс.

Тому відсьогодні чоловіків призовного віку, які бажають відправити в інше місто свої родичів, закликають робити це до межі привокзальної площі. В місті будуть організовані лінії проходу. Там за рухом пасажирів спостерігатимуть правоохоронці. Про це розповів на брифінгу міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Закликаю також мешканців не займатись самодіяльністю! Я вже отримав низку повідомлень, про те, що окремі громадяни «тикають пальцями» на інших, мовляв, це диверсанти, телефонують до поліції, зводять самотужки блокпости. Нагадую, в Дніпрі працює Служба Безпеки, поліція, нацгвардія, ТрО. Дуже б хотілось, аби ці «народні дружини» припинили займатись самодіяльністю й діяли чітко з дорученнями силовиків, військового командування та займались тим, що їм говорять, а не те, що їм заманеться», — наголосив міський очільник.
Він також закликав людей не «харчуватись інформаційним спамом». Борис Філатов повідомив, що регіоном ширяться фейки про те, що керівництво області й міст Дніпропетровщини втекли, про нестачу води, хлору, провізії, капітуляцію України та інше. Всі ці факти мер спростував й попросив людей користуватись тільки офіційними джерелами інформації.

«Щодо комуналки. Штрафи за несплату послуг ми на якийсь період скасовуємо. Люди можуть оплачувати комунальні послуги «в розстрочку». З міського кошторису ми намагатимемося покривати витрати Дніпроенерго й водоканалів. Однак ви маєте зрозуміти, що тотальна несплата послуг може призвести до того, що нам ні за що буди купувати реагенти й платити комунальникам зарплату. Я бачу скільки зараз люди витрачають на потреби армії й це мені дуже тішить, однак комунальні служби — це також об’єкти критичної інфраструктури та вони не менш важливі за армію, волонтерство й тероборону», — сказав мер Дніпра.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (17)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (16)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  У Дніпрі біля будинку Органної музики Chery Tiggo влетіла у вантажівку: водія легкової автівки шпиталізували (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті