Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
15:59

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За 2 дні на Дніпропетровщині затримали 4 диверсантів

За 2 дні на Дніпропетровщині затримали 4 диверсантів

17 та 18 березня поліцейські виявили чотирьох осіб, які можуть бути причетні до диверсійно-розвідувальної діяльності.

Зокрема, 17 березня у Дніпрі поліцейські затримали підозрілого чоловіка, який зберігав в автомобілі два мільйони гривень. Також в його телефоні виявили переписку з громадянами рф та соцмережі з російською пропагандою.Про це ми писали детальніше.

Цього ж дня у Кривому Розі правоохоронці затримали двох осіб, у яких вилучили планшет військовослужбовця, карти Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, комплекти російської форми, тимчасове посвідчення військовослужбовця з печаткою рф.

18 березня у м. Синельникове під час перевірки водія автомобіля «Daewoo» поліцейські виявили, що чоловік займався торгівлею на біржевих інтернет-платформах, зареєстрованих на території ворожої країни, вів активну переписку з росіянами у месенджерах та додатках.

Всіх чотирьох затриманих передали працівникам Служби безпеки України.

Всі силові структури Дніпропетровської області продовжують протидіяти ворогу та захищати український народ.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (19)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (18)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (10)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (5)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті