Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 29 червня 2025
16:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Ситуація під контролем, ворожі війська не рухаються в бік Дніпропетровщини – Резніченко

Ситуація під контролем, ворожі війська не рухаються в бік Дніпропетровщини – Резніченко

Дніпропетровщина стала форпостом оборони, логістики, допомоги іншим областям. Ситуація в регіоні контрольована. Його продовжують укріплювати.

Про це в ефірі програми «Василівський острів» на 11 каналі розповів голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

«Ми захищені. За місяць війни встигли грамотно підготуватися. Продовжуємо це робити щодня, – сказав Валентин Резніченко. – На сьогодні війська не рухаються у наш бік. Ми під захистом Збройних сил України. Вони не допускають виходу ворога на межі області».

За його словами, окремі бойові зіткнення на Херсонському напрямку мають локальний характер. З боку Зеленодольська та Апостолового ситуація контрольована.

«Були обстріли із градів. Пошкоджено будинки, споруди, але жертв немає. Ракетні удари скоріше використовуються, щоб викликати паніку. Ворог веде гібридну психологічну війну», – сказав Валентин Резніченко.

Він підкреслив, що мешканці регіону мають бути дисциплінованими – під час сигналу тривоги знаходитися в укритті.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (6)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  В Україні змінилися ціни на землю: скільки зараз коштує гектар (3)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи вантажівка врізалася у трамвай №5: відео моменту ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті