Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 07 августа 2026
19:25

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Вокзалам Днепропетровщины присвоены звания «Железных героев»

Вокзалам Днепропетровщины присвоены звания «Железных героев»

За самоотверженную работу в военное время и по эвакуации наших граждан такого звания удостоены железнодорожные вокзалы Днепра и Кривого Рога.

Даже в самые страшные дни войны и обстрелов «Укрзализныця» не прекращала свою работу. Ее отдельным направлением стала эвакуация наших граждан в более спокойные регионы Запада Украины и за рубеж. Всего за 50 дней войны железнодорожники эвакуировали 3 миллиона 724 тысячи наших граждан.

С колоссальной нагрузкой работали вокзалы железной дороги, через которые за день проходили десятки тысяч людей. За эту героическую работу 10 вокзалов Украины удостоены почетного звания «Железные герои». Среди них – вокзалы Днепра и Кривого Рога.

Вот что об этом сообщили в «Укрзализныце»:

«50 днів повномасштабної війни для залізниці – це 3 724 202 евакуйованих людей. І ця цифра – не суха статистика, а конкретні життя дітей, матерів, іноземних студентів, маломобільних та поранених, яких ми продовжуємо рятувати щодня.

Особливе навантаження припало на перший місяць, коли наші #ЗалізніГерої – поїзні бригади та машиністи – вивозили до 3000 людей на один поїзд.

Але дещо недосказаною лишається історія вокзалів, які приймали по 20 000 людей і забезпечували їхній безпечний виїзд під воєм сирен і гулом пролітаючих винищувачів. Тому сьогодні Укрзалізниця відзначає вокзалів та їхніх керівників, що прихистили десятки тисяч людей, прийняли тисячі рейсів, скерували сотні тонн гуманітарки на потреби оточених міст».

За первые 30 дней войны вокзал Днепра эвакуировал 230 тысяч людей, Кривого Рога – более 100 тысяч.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (6)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (5)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  Колишній ресторан та пам’ятник історії «Стара башта» став справжнім жахом та руїною (3)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (3)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
лет парку Шевченко

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте