Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 11 липня 2026
00:29

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В магазинах Днепра уже появились арбузы: сколько стоят

В магазинах Днепра уже появились арбузы: сколько стоят

Несмотря на то, что сегодня только 4 день лета, в супермаркетах Днепра уже вовсю торгуют арбузами. Огромная ягода появилась на прилавке еще 1 июня.

Арбузы внешне практически ничем не отличаются от тех, которые мы привыкли покупать на рынках и в магазинах в августе. Разве что полоски на них немного тусклее и их меньше. Но размеры бахчевых огромны. Один затягивает в среднем на 7 кг, но есть и еще большего размера. Поэтому, чтобы покупатели купили хоть немного и не испугались цены за товар – их разрезают пополам.

Но и половинки весят «солидно». Одна может затянуть на 4-5 кг. К слову, за кило арбуза просят 29,9 грн, а поскольку бахчевые большие, то чтобы ими полакомиться нужно выложить около 150 грн. Откуда привезен арбуз – в магазине не сообщили.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (22)

•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (5)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (5)

•  У Дніпрі зводять «з нуля» десятиповерховий дитячий хірургічний корпус (4)

•  Без вихідних, у будь-яку погоду та цілодобово. У Дніпрі аварійні бригади забезпечують стабільну роботу водопроводу та каналізації (4)

•  Від Дніпра до Харкова не лишилося жодної вцілілої АЗС - соцмережі (4)

•  У Карпатах врятували туристів з Дніпропетровщини, що заблукали (4)

•  «Не чув про таке»: Кучер відповів на запитання про ДТП після рішення суду (4)

•  Під Києвом знайшли тіло жінки, яку підозрювали в замаху на дніпровського бізнесмена Єрмолаєва в Монако (2)

•  Від ремонту під'їздів до проектування зупинок – історія талановитого студента Дніпра (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті