Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 24 червня 2025
07:24

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

10 пазлів із зображенням Дніпра розіграють у фотоконкурсі

10 пазлів із зображенням Дніпра розіграють у фотоконкурсі

До Дня Української Державності у Дніпропетровській ОВА презентували пазл. На ньому – зображення Дніпра з висоти пташиного польоту. Випустили 450 екземплярів гри-головоломки. Їх передадуть до закладів позашкілля, музеїв міста та молодіжного центру. А ще пазл можна буде виграти у фотоконкурсі.

«Хотіли презентувати пазл у березні, але через війну довелося відкласти. Та сьогодні, у День Державності, ця подія символічна. Адже він покликаний розповісти світу, що історія України прадавня та могутня. А Дніпро – частина цієї історії», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дар'я Біла.
На пазлі зображений краєвид Дніпра. На передньому плані розвивається величезний Прапор України. Далі видно річку, парк Шевченка, Монастирський острів, Лівий берег міста.
«Це моя улюблена частина міста. Воно у нас дуже красиве та спонукає розглядати його зверху, – поділився ілюстратор пазлу Максим Паленко. – Мені дуже сподобалася ідея створити таку головоломку. Бо ми складаємо своє враження про місто з маленьких частиночок. Збираємо цей «пазл» у своїй свідомості».
Ілюстратор поділився: найважче в роботі над зображенням було уникнути географічних «ляпів». В решті працювалося легко.

Це вже другий пазл з краєвидами Дніпра. У кожній грі – по 500 елементів.

З умовами конкурсу можна ознайомитись тут.





Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті