Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 01 травня 2025
01:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Держспецзв'язку: У День Незалежності можливе посилення хакерських атак

Держспецзв'язку: У День Незалежності можливе посилення хакерських атак

Постраждати від хакерів може будь-хто, але, найімовірніше, під ударом можуть опинитися люди і підприємства, які знають важливу інформацію.

Держспецзв'язку попереджає українців про ймовірне посилення атак російських хакерів у День Незалежності України.

"Незалежність і свобода України не дають спокою російським загарбникам. Саме у визначні державні дати традиційно активізується ворог. Тому ми очікуємо посилення атак з боку окупантів напередодні і в день святкування найважливішого для українців державного свята – Дня Незалежності. І не тільки на полі бою, але й у кіберпросторі", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що постраждати від хакерів може будь-хто, але, найімовірніше, під ударом можуть опинитися люди і підприємства, які знають важливу інформацію.

"У зоні підвищеної небезпеки – держслужбовці, військові, працівники критичної інфраструктури, які можуть стати точкою доступу до інформаційних систем держави", – наголошують у Держслужбі.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (42)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (39)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (19)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (17)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  Від Людмили до Лючиї – дніпрянам нагадали історію популярного ресторану (6)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (5)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті