Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 02 травня 2025
04:18

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпровські патрульні виявили двох скутеристів без права керувати цими транспортними засобами

Дніпровські патрульні виявили двох скутеристів без права керувати цими транспортними засобами

Учора ввечері у селищі Слобожанському патрульні виявили два скутери, водії яких порушили правили дорожнього руху. Інспектори їх зупинили.

Під час перевірки з’ясувалось, що кермувальник одного з транспортних засобів не отримував водійського посвідчення та не мав права сідати за кермо.

На чоловіка склали протокол за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

Інший водій надав поліцейським водійське посвідчення, на якому були помітні сліди підробки. Згодом, той зізнався, що вказаний документ придбав в мережі інтернет.

На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Справою займається слідчий.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Житель Днепра  (06.04.23 00:23): Оце розкрили злочини молодці, негайно вручити медалі Відповісти | З цитатою
Так  (05.04.23 15:38): Скутер-это "Одноместная спортивная лодка с подвесным мотором". Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (45)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (41)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (17)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (15)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (12)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  Біг Тейсті йде з меню McDonald’s: українці ридають (8)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Жителів Дніпра атакують змії та кліщі. Що робити? (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті