Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 16 травня 2024
04:06

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У заповідниках Дніпропетровщини виявили численні порушення

|«« «« »» »»|

Браконьєрство, незаконний вилов риби та рубання дерев, безліч сміття виявила перевірка заповідно-природних зон лівобережної частини нашої області.

За 9 заповідниками та заказниками нашої області було проведено комплексну перевірку-експедицію співробітників природного заповідника Дніпровсько-Орельський.

У ході її проведення було виявлено численні порушення, про що докладніше розповіли у Природному заповіднику Дніпровсько-Орельський :

«Чергові новини. Цього разу щодо комплексних експедицій територіями природно-заповідного фонду Лівобережжя Дніпропетровщини.

Співробітниками заповідника проведено польові дослідження сучасного екологічного стану об’єктів природно-заповідного фонду Дніпропетровської області, а саме:

  1. Ботанічний заказник загальнодержавного значення «Балка Бандурка»
  2. Ландшафтний заказник загальнодержавного значення Комарівщина
  3. Орнітологічний заказник загальнодержавного значення «Волошанська дача»
  4. Орнітологічний заказник загальнодержавного значення «Булахівський лиман»
  5. Ландшафтний заказник загальнодержавного значення Кільченський,
  6. Комплексна пам’ятка природи загальнодержавного значення «Урочище «Лелія»
  7. Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Приорільський»
  8. Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Солоний лиман»
  9. Лісовий заказник загальнодержавного значення «Урочище «Яцеве»

В результаті проведення комплексної наукової експедиції були виявлені факти мисливства, вилову риби в незаконний спосіб, скупчення сміття на окремих ділянках, наявність незаконних рубок, розорювання схилів балок тощо, які не є поодинокими, а, скоріше, мають системний характер. 

Досліджені території природно-заповідного фонду зазнають надмірного антропогенного навантаження. Охоронні зобов’язання заказників загальнодержавного значення, накладені на відповідні організації, не виконуються належним чином. Більш того, спілкування із землекористувачами показало, що деякі з них не знають про наявність територій ПЗФ на ввіреній їм землі, чи їх місце розташування і тим більш не опікуються цими територіями належним чином.

Наразі науковці готують звіти щодо стану природних комплексів зазначених об’єктів природно-заповідного фонду та пропозиції щодо збереження унікальних осередків дикої природи». 

Окрім браконьєрів-людей, у заповідних зонах нищать дерева та брати наші менші. Професор Олександр Жуков показав  результати діяльності таких хвостатих лісорубів. Але оскільки для бобрів така поведінка природна, їм це можна почасти пробачити.

Фото – Природний заповідник Дніпровсько-Орельський та Олександр Жуков.

Gorod.dp.ua на Facebook.


гр-н  (17.08.23 09:55): Удивительно скотское отношение к природе родного края. Мы тут живём. Нашим детям тут жить. А мы ведём себя как российско - фашистские оккупанты Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років палацу культури «Шинник»

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті