Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 12 травня 2025
07:28

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Перші учасники розпочали навчання: Державна служба зайнятості втілює експериментальний проєкт для ветеранів

Перші учасники розпочали навчання: Державна служба зайнятості втілює експериментальний проєкт для ветеранів

Державна служба зайнятості втілює експериментальний проєкт. Він для учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни. Кандидати можуть здобути нову професію або підвищити кваліфікацію. Перші декілька учасників вже долучились і розпочали навчання.

«Програма має соціальну місію. Допомогти тим, хто повернувся з фронту. А ще людям, які постраждали через війну. Аби вони мали змогу повернутися до трудового життя», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.

Перші учасники освітньої ініціативи вже стали до занять. Це люди з Дніпра та Кам’янського. Вони, зокрема, опановують комп’ютерні технології. А ще теорію та практику керування БпЛА. За результатами навчання отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Кандидатам, які хочуть доєднатися, потрібно звернутися до Служби зайнятості із заявою. Отримати направлення. Далі обрати фах або напрямок із переліку. Доступних професій 95, а різноманітних курсів – 365.

Можна підвищити кваліфікацію. Пройти короткотермінове навчання від 4 днів до трьох місяців. Або протягом півроку здобути новий фах. По закінченню видадуть документ державного зразка. Більше про те, як стати учасником – тут.

Учасникам проєкту не обов’язково стояти на обліку у службі зайнятості. Скористатися нагодою можуть й працевлаштовані люди.

Впроваджують ініціативу Міністерство економіки та Державна служба зайнятості. Для початку вона розрахована на два роки. Якщо програма буде популярною, її збираються запустити на постійній основі.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (17)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (16)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (14)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (8)

•  Українці різко скоротили купівлю доларів у банках (8)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (8)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького трамвай №12 протаранив три автівки: рух електротранспорту заблокований (5)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (5)

•  Штраф до 1700 грн чекає на порушників торгівлі «з рук» у Дніпрі (5)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті