Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 02 липня 2025
14:46

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі на Березинці встановлюють колесовідбійний брус

У Дніпрі на Березинці встановлюють колесовідбійний брус

Дніпро має бути безпечним і для водіїв, і для пішоходів. Комунальники приступили до улаштування колесовідбійного бруса на вулиці Марії Лисиченко.

Його встановлюють, враховуючи дані поліції щодо найбільшої кількості аварій, які трапляються на цих місцях.

«На цьому перехресті дуже багато насичений рух і дуже часто відбуваються аварії, лобові зіткнення. Щоб трішечки зробити цю ділянку безпечнішою ми встановлюємо роздільний колесовідбійний брус, для того щоб не стикалися машини в лоб. Ще вистачає таких місць, але ми працюємо над цим і дедалі менше і менше таких ділянок. Сподіваюсь що до кінця цього тижня ми закінчимо дані роботи», - розповідає Андрій, представник бригади.

На цій ділянці буде встановлено 908 метрів брусу. Його перевага – захист від лобового зіткнення автомобілів. Тобто, при зіткненні відбійник бере удар на себе. Отже, учасники ДТП отримують мінімальну шкоду від аварії. Роботи зі встановлення будуть завершені до кінця тижня.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Я  (30.01.24 07:00): Наконец то доперло. Эстонцы Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (13)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (8)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (6)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті