Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 03 липня 2025
21:21

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині підприємиця привласниа 700 тисяч гривень, призначених для закупівлі генераторів

На Дніпропетровщині підприємиця привласниа 700 тисяч гривень, призначених для закупівлі генераторів

Закупівля генераторів відбулася у 2022 році та була призначена для резервного живлення для забезпечення потреб Кривого Рогу у разі вимкнення електроенергії.

Зловживаючи своїм службовим положенням, 36-річна жінка внесла недостовірну інформацію про модель генераторів та їх вартість в рахунок на оплату. Згідно з цими платіжними дорученнями один із виконкомів м. Кривий Ріг здійснив перерахунок грошей за 5 дизельних генераторів на загальну суму 675 тисяч гривень на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю.

Правоохоронці провели обшуки та вилучили облікову документацію, акти прийому-передачі та інші документи щодо придбання товару.

31 січня слідчі повідомили посадовиці про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб, вчиненого у великих розмірах та в умовах воєнного стану) та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (15)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (7)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (6)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (5)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті